Môže sa manžel nainfikovať?

Príspevok v téme: Môže sa manžel nainfikovať?
Adka11

Počula som,že vo vagíne žije vírus,ktorý sa dostáva pri oralnom styku do tela partnera,putuje cez slinne žľazy a inymi cestami do dôležitych organov,kde sa množí a slabší jedinci zomieraju! Môže sa to dostať i opačne,keď ja robím manžela orálne do mojich vnutorných organov. Totiž vo vagine pôsobí tento vírus ako ochranka a zabíja všetko..počnuc spermiami a do tela sa nemá ako dostať!
Bojím sa,až ma mráz prechádza!!!

Tamara M

Súhlasím,,,,,žena si najviac užije asi pri tej lýzačke......má to taký šmafc...milujem to!!.Myženy vieme, čo je pre nás najlepšie...:D

otilka

Písali,že 21.12.2012 má byť koniec sveta,dufam,že tie svine vírusy scípnu s namy....my to budeme tak robiť,predsa nenecháme to najlepšie!!! I tak raz zomrieme!!!Buď,alebo!!!
Keď ma muž vylyže a draždi jazyčkom,tak mám taky orgik,že zamdlieavam a som uplne hotová..a oto mám prísť??? Nikdy!!!!

cillla

Bože,ale ja nemam pochvový orgazmus,len keď ma spravi na klitorise jazykom,čo terz,až to je pravda,tak mi to bude musieť robiť pršťekom,alebo vybratorom!!!!!Smutné!!!!

Ladka

Určite je to pravda,môj má také hrčky v ustach a lekári nevedia čo to je,v čechach mu povedali,že to môže byť z lyzačky mojej vagyny,je to rovnaký virus. Prestali sme s tým!!!

civka

Niečo na tom bude,všetko krásne je pod hrozbou smrti.
Včera bol môj partner na hist. vyš. a zistili mu tu svinobu,mám strach!

janekMY33

1angelina23 bakterie co sposobuju rakovinu krcka maternice a mozu to preniest zeny na muzou ale najviac muzi na zeny preto je dvolezita casta a pravidelna gynekologycka prehliadka

janekMY33

Ale ked mas jedneho partnera a nestriedas to tak si tvoje telo castim oralnim sexom aj klasikou vitvory imunitu na partnerove bakterie

Inner

Adka,

farmaceuticke spolocnosti si vymyslaju choroby, aby potom mohli zarabat na liekoch, procedurach a vakcinach, ktore maju tuto akoze-chorobu liecit. Myslis, ze priroda by si to tak zariadila, aby zenska vagina zabijala muzov? :-))) trosku kritickeho myslenia (alebo sedliackeho rozumu ak chcete) nezaskodi ;-). A hlavne neverit takymto bulvarnym strasiakom. Alebo nebudeme do konca zivota sexovat?