stoji o mna?

Príspevok v téme: stoji o mna?
makarona

v kratkosti - moj drahy je len velmi kratky cas po rozchode, asi 3 mesiace. Boli spolu 2roky. Sme spolu iba kratko, ale zalezi mi na nom. V piatok som mu napisala, ze dufam, ze vecer nieco podnikneme..Odpisal, ze nevie, ze sa uvidi..do 23:00 som cakala, kym sa prihlasil na net a aby som zistila, ci budeme spolu..A zrazu som si len vsimla, ako si pisal na ploche s nejakou babou, ze byvalu este lubi a nevie na nu zabudnut..strasne to bolelo..blbe je, ze su z jednej dediny..Este mi vadi, ze zozaciatku sa ozyval, napisal mi peknu sms kedykolvek a teraz nie..Vecer som mu pisala, ci sa nezastavi a neodpisal..Neviem, co si o tom mam mysliet..ked sme spolu je vsetko fajn..stale mi hovori, aka som nadherna, ze mu je so mnou super, ze je rad, ze ma spoznal a pod..len neviem, co si mam mysliet o jeho obcasnych vypadoch..co mam robit?

Inner

Nema zmysel sa na neho hnevat, aj ked ta to urcite velmi zabolelo. Ja by som na tvojom mieste dala vasmu vztahu pauzu. Budte zatial kamaratmi, ak to dokazete, budte si podporou a vypocujte sa. Ak casom ma byt z toho laska, tak pride...

isabella

clovek ktory v sebe nema este dorieseny byvaly vztah by nikdy nemal vstupovat do noveho lebo v tom pripade je tento odsudeny na zanik, pretoze ty si len na utechu, sice nevravim, ze len na sex, ale na utechu, vseobecnu nahradu, no napriek tomu nikdy nebudes jeho ex, ktoru lubi a ked sa pomocou teba z toho vyhrabe a uz ju nebude lubit, tak uz ta potrebovat nebude a posle ta do riti... bohuzial, takto to so vztahmi chodi, ktore su takto zalozene a vynimka neexistuje a preboha, ved chlapov je na svete tolko, ze jeden nevyrovnany chlapec ta predsa nemoze zastavit v tom najst si niekoho skutocne vhodneho pre teba, posli ho do haja, kym je cas, ved ked je od jeho rozchodu 3 mesiace, tak s polu zrejme nie ste velmi dlhsie ako 2 mesiace a to je nic, to sa da prezit rozchod po takej dobe...

Barbieeee

Ako napisem ti len jedno zo skusenosti: Rýchlo sa na nho vykasli on si len potreboval vyplinit cas a bola si mu dobra, keby mal zaujem chce byt s tebou aj kazdy den ci vecer...A uplne najvacsia somarina je pisat mu prva. Ver mi takto to nemoze fungovat.

nefinka

:makarona - neviem, čo je horšia možnosť, či to, že to, čo písal ako miluje ešte svoju bývalú myslel vážne, alebo to, že to napísal len preto aby si žiarlila..

Nech už je to hocktorá z týchto dvoch možností, daj na rady ostatných, čo ti k tvojej otázke poradili, dobre ti radia.

Ale predpokladám z tvojich reakcií, že nespravíš nič a potom o pol roka tu budeš fňukať ako ťa frajer nechal

Iveta Michael

makarona....

mne by úplne stačilo keby som si to online prečítala na ploche tak ako ty ked písal tej babe že bývalú ešte ľúbi atd.... ale tebe to nestačí....:(

moja rada je jedna...nepíš mu a ani raz nezavolaj!!

absolútne súhlasím s tým čo napísal/a Ovecka...je to na tebe,mne len rozum ostáva stáť nad tým ako sa k tomu benevolentne staviaš...hm:(

makarona

Dakujem za vase nazory a rady. To, ze sa dokazem vzit do koze ineho, neznamena, ze nemam svoju hrdost..z toho, co som v rychlosti a s horucou hlavou napisala zrejme vyznelo, ako by to bol najvacsi hajzel, ale nie je to pravda..Ozyva sa mi,dnes mi volal 3krat len tak, aby sa ma spytal,co robim..Zoznamil ma s jeho rodicmi, casto ma prekvapi tym, ze vymysli prijemny program..Ak by som pvoedala, ze sa mi ozyva iba ked chce sex, tak som najvacisa klamarka na svete..Je ku mne pozorny, vela sa ma pyta a zaujima sa o mna..je dost zialrivy, co mi trosku vadi..vsimla som si, ze obcas do mna rypne, lebo chce, aby som na nho ziarlila..preto ma napadlo, ci to nespravil aj naschval s tym co napisal..vedel, ze si to na 95% precitam..ak by si chcel len uzit, tak si da na nieco take pozor, aby sa vyhol problemom si myslim..mozno som uplne mimo, ale neverim, ze som len zabavka..z toho ako sa ku mne sprava, ako sa na mna pozera a celkovo si to nemyslim..sama som neraz sla zo vztahu do vztahu, nehovorim, ze to je spravne riesenie, ale neznamena to automaticky, ze musim byt len nahrada.

tpch

makarona, velmi sa ti cudujem. Ty nemas hrdost? Si len prechodna zastavka, ale moze si s tebou robit, co chce a este budes dobrezenie prosikat o to, aby sa na teba pozrel..ale co, vlastne si ho zasluzis.

jajka001_

blbe je ze si mala moznost si precitat co on pisal niekomu inemu. jasne ze prechod z jedneho vztahu do druheho nie je jednoduchy. este bude dlho trvat kym sa spamata z rozchodu.

Carie

Sorry, ale tvoj byvaly je dobry chuj. Teba len vyuziva, mozno aby sa pomstil byvalej, aby videla, ze on si hned najde nejaku druhu a je mu jedno koho a mozno tiez aby nebol sam, aby mal sex ked sa mu zachce. Ale vobec neberie ohlady na teba! Je to od neho absolutne nefer voci tebe! Teba klame, vodi za nos a len vyuziva pre to, co ON potrebuje. Prestan sa s nim stykat skor, ako sa este viac zalubis, lebo ver tomu, ze z tohto ziaden vztah nebude, budes sa len trapit cely cas. On sa mozno snazi takymto sposobom ziskat naspat byvalu, aby ziarlila.