Predlzene vlasy

Príspevok v téme: Predlzene vlasy
mimula

ako nic, v pohode, v maji som si dala predlzit vlasky mikroringami. Po dvoch tyzdnoch mi zacali vypadavat, co som si vsimla. V byte postupne nachadzate vlasky. :)) Do mesiaca a pol som si ich dala upravit, znova prerobit, lebo mi vypadli este asi dva tri trsy tych vlaskov. Ta holka mi ich prerobila, akoze za opravu nic neplatim ale i tak som vysolila dalsich 130 eciek, vraj za nasadzanie spatne, plus 20 dalsich pramienkov, bo mi tie predlzene vlasky dost zredli. No a teraz znova som nastvana neskutocne, zrednute vlasy, vypadnute dva trsy vlasov, a onicom, este aj vidno mikroringy. Aky je vas nazor, preco je to tak? Je to chyba tej holky co mi to robila, alebo je to preto ze mam jemny typ vlasu? Nechapem, som sklamana, vrazila som do toho do peniazkov, a vysledok je uplne na figu..Inac vie niekto o dobrom kadernictve, predlzovani a zhustovani vlasov v ke? mm? dikeska

tina78

clipy som mala aj ja, ale strasne ich vidno, a ked som si ich davala dole tak som si dost svojich vlasov povytrhavala

a preco by malo mojmu chlapcovi hnusit nalepovat mi vlasy, vyzeraju skvele a pasikmy ved to mi len nazehli
a vyzera to skvelo

Laurina22

Ja mam kvalitne clip in,priviezla mi ich kamoska z Viedne,su an nerozoznanie od mojich vlasov,som spokojna.NIC nie je vidiet,NIC mi netazi vlasy.

mimula

skoda reci baby, tak som chcela dlhe vlasky a dala do toho dost peniazkov, ze som teraz iba sklamana, to co som mala a dala do toho uz nieto....a este to aj vidno....tie pliesky ...onicom....dikeska za nazory...len ma to hneva, ako si clovek moze privyrobit, a ani to poriadne nevie...alebo...no ja neviem...

tiežblond

meredita a nie je to vidno, že máš parochňu? Máš len s ofinami alebo aj bez, lebo ja sa bojím si ju kúpiť kvôli tomu, že možno mi to bude vidno (hlavne na čele) že je to praochňa

meredita

mam niekolko parochni, uplne skvele ucesy, velmi dobre drzia. nedavno som si kupila dalsie tri v taliansku, som naramne spokojna. mozem striedat ucesy podla nalady a vyzera to uzasne. predlzovanie vlasov by som si urcite robit nedala. parochne su in a hlavne clovek nie je odkazany na jednu farbu a strih. samozrejme ze chodim aj bez parochne, podla toho, na co mam prave naladu.

macka26

mas zlu kadernicku, pokial su vlasy spravne napojene, nepadaju pramienky, nevysklbavaju sa ani tvoje, odporucam zmenit microringy za eurolocky a vymenit kadernicku

blondula

tak ako je to v nazve temy.... je to HOVADINA !!!!! to radsej parochnu na hlavu dam :DDD ta sa aspon poriadne "prispendli" :DDD

Laurina22

Uz sa poucte ze predlzovanie vlasov je neskutocna debilita,nicite si tym svoje vlastne vlasky!Ked uz to chcete,kupte si kvalitne clip in a mate to vybavene.

tina78

ahoj, ja si uz predlzujem vlasy asi rok a pol
najprv mi ich predlzovala keratinom jedna kocka z TN ale ten keratin je strasna hovadina bo vlasy sa skracuju stale
nakonec mi aj vypadali takze v hlave mi zostal len keratin a vlasy vsade inde len nie na hlave v aute musel furt frajer po mne vysavat :-)

teraz si predlzujem vlasy v PN u jednej kocky pasikmy, som nadmieru spokojna
vlasy mi nevypadavaju a ked mi vypadne aj s paskou cely pramienok tak sa da lahko naspat, objednala som si pasku na predlzovanie 5Ocm za 9e a paskou sa to da lahko naspat to mi aj frajer nalepi a prizehli zehlickou
teraz sa chcem objednat zasa ku nej nech mi to zasa pripevni ona bo to uz mam odrastene