Stracam kamaratky

Príspevok v téme: Stracam kamaratky
alena648

A vlastne... mozem si zato sama...Lenže... jednoducho oni si radi uzivaju, kamaratia sa s chalanmi a hlavne su pekne. Zakial ja nie som vobec pekna, myslim si to hlavne kvoli velkemu nosu, z ktoreho mam komplexy. Cize nechcem chodit medzi chalanov,lebo viem, ze ziadny o mna nezakopne. A namyslam si, ze budu mat narazky iba na moj nos a pod. A nie som typ, co je neviem aky komunikativny a spolocensky. Ale co sa tyka kamaratiek, vzdy ma vedia pochopit a poradit, ale hlavne teraz cez leto chodia s chalanmi a ja s nimi chodit nechcem,lebo viem ake to presne bude. Kedze chodia v poslednom case s chalanmi,ja uz pomaly s nimi ani nie som. Keby som normalne zapadla do partie aj s chalanmi,vsetko by bolo ok. A na druhej strane nechcem stratit kamaratky. Co mam robit?

system

ak nezapadnes teraz zapadnes neskor ;) nic sa neboj este spoznas spuuustu ludi ;) a na chalanov mas cas este par rokov ;)

alena648

Dnes som bola s nimi,iba same baby. A stale sa vravelo iba o chalanoch,cize ja som sa akurat tak nudila a mohla som sa hrat s mobilom,kedze som sa nemala ako zapojit do debaty... Inak mna to nejako extra s chalanmi ani nelaka... Ale ide o to, že ak nezapadnem aj medzi chalanov tak mam smolu... Budem sa snazit zvysit moje sebavedomie a urobit nieco s vyzorom,hlavne s vlasmi kedze ich mam dost huste. A inak dakujem vam vsetkym za rady =)

sewie

Alenka, moja najlepsia kamoska ma velky nos-ale skutocne velky, je to ako ich rodinna pecat-dedi sa z generacie na generaciu a od 13tich bola obklopena chalanmi. Preco? Lebo bola fajn, zabavna, mudra bolo a je s nou super. chalani ju najskor brali ako super kamosku a neskor (ked vylepsila obliekanie a uces:)) ako sexy kocku.takisto moja sestra neznasa svoj nos a na strednej bola hviezdou skoly-vzdy ukazala to co je na nej pekne-jej nohy, pas alebo neviem...zdoraznila prednosti a nesustredila sa na "nedostatky".ja som sa tiez v puberte videla ako skarede kacatko s dobrymi vysladkami v skole...chalani ma moc nebrali lebo som bola baculata a bifla s okuliarmi, potom som stretla kamosku co mavla nado mnou carovnou palickou v podobe make upu, kulmy na vlasy a zrazu "kral skoly" sedel vedla mna a pytal si moje cislo:D ver mi, vsetko bude lepsie ked vyrasties-pubertaci su povrchni a vela z nich ma pokrivene hodnoty-teda ti co sa smeju za vacsi nos ci zadok na tych sa vykasli! MOja najlepsia kamoska vzdy hovorila o svojom nose ako o znaku inteligencie, neviem ci si si vsimla ale vacsina vyznamnych aristokratov v historii mala velky nos:)...ale.ty nemusis cakat kym vyrasties ako ja!ukaz to co je na tebe pekny, ci fyzicky ci psychicky!poziadaj kamosky nech ti pomozu s vyzazou a ty ukaz co je na tebe fajn!verim ze mas skvelu osobnost!kazdy ma v sebe nieco co je krasne! ja ked som bola v tvojom veku som si napr nikdy neuvedomovala ze som vtipna, kreativna a podobne-vnimala som sa ako biflu! neopakuj moju chybu!:)poznam XY buclatych, nosatych dievcat co chodia so super chalanim pretoze povahovo su uzasne! tak sa ukaz svetu! a v zrkadle nehladaj len svoj nos!!!:)

Carie

Chodievaj so spoluziackami, nejak sa prinut. Na zaciatku sa asi budes citit nesvoja, ale uvidis, ze nakoniec zapadnes. No deti vedia byt hnusne, snaci, ze niekto niecim vybocuje a uz sa mu ti menej inteligentni posmievaju. Ale o chlapcov len kvoli nosu urcite nebudes mat nudzu, mozem ti potvrdit z vlastnej skusenosti. V kazdom pripade v tvojom veku mas na chlacov este cas.

xy:)

mala som jednu spoluziacku, mala dost velky a krivy nos - nikdy jej to nik nevytkol, bola usmievana, pohodova. teraz jej ma fb pisu chalani aka je krasna, o frajerov nema nudzu. zalezi, ako sa k tomu postavis. posmesky si nevsimaj.

Deria

Moja kamaratka mala skutocne velky, orli nos a by si sa divila, kolko chlapcov ju balilo, isli na nu ako osy. Ale ona mala taky sarm a pekne dlhe nohy, ze chalani za nou blaznili, az som sama bola prekvapena, pretoze v partii sme mali ovela krajsie baby, nez bola ona. Cize, nezufaj, nos je vedlajsi, ak zaujmes niecim inym. Hlavne sa nevyhybaj spolocnosti, trenuj svoje sebavedomie a dokaz vsetkym, ze existuju dolezitejsie hodnoty, nez nos.

Sybi698

Moj nazor : zavidia Ti asi , že si pekná prirodzená , nemáš vyražky a proste jedine tým Ťa mozu zraniť !! Takže si tie narážky viobec neber k srdcu ! ano odpísala som Ti ;)

alena648

system: Bola by som rada, keby som mala zmysel pre humor,ale zial,som uzavreta do seba a to len kvoli nosu,lebo ked som v partii,tak stale rozmyslam len nad jdnou vecou a to je NOS. Jedine,co ma tesi su dobre vysledky v skole.

alena648

Majkaz ďakujem a sybi698 tebe som tu fotku uz poslala na e-mail :)
------------------------------------------
Ja sa doma postavim pred zrkadlo a poviem si,že dobre,nie som dokonala a budem sa mat rada, aj ked mam velky nos. Ale ked idem len tak po ulici a zrazu zacujem: "Aha,nosata ide!" a cela partia sa ide "pocikat" od smiechu, tak vtedy to fakt zaboli. A neviem ako sa zatvarit. Mam taketo narazky ignorovat, robit sa, ze mi taketo trapne "vtipky" zily netrhaju,alebo sa mam usmiat a zakyvat... alebo fakt neviem... Vacsinou sa tvarim, ze mi to je jedno robim sa , ze to nepocujem a pod. Inak musim uznat, že par ludi to uz omrzelo a ked vidia, že si ich nevsimam, prestalo ich bavit aj to pokrikovanie a posmešky... Ale naozaj len par ludi.

system

vecsina ludi, ktori nie su pekny su mudri, inteligentni, rozumni, spolahlivi a je s nimi strasna sranda :) , proste ak chcu zapadnut do partie musia svoju krasu nahradit niecim co maju ostatni radi, cize hlavne srandou, vtipom a zmyslom pre humor, proste byt za kazdu srandu :) ti co tak nespravia sa len trapia namyslaju si ze su iny nez ostatni a maju problemi zapadnut do partie. proste kasli na to ze niesi modelka, ze mas velky nos. nomalne chod s nimi von raduj sa trep nezmysli bud za kazdu srandu, ak ti chalani uvidia ze nemas problem tak uvidis ze sa este budu za tebou pytat ze co si nechodila skor s nimi von :). proste ber to tak ze velky nos nie je akne ze o 3 roky zmyzne, budes s tym zit mozno aj cely zivot ( ak si nespravis plastiku) a cely zivot sa chces kvoli tomu trapit ? to by si bola dost blba ;) proste to ber ako samozrejmost budes vpohode ver mi :)

raz ked som bol von bolo s nami jedno dievca tiez malo velky nos ale bola super :) bolo to davno ale vdaka jej nosu si nanu stale v dobrom spomeniem a ostala mi v pameti :)

btw: tiez mam velky nos xD