Anjel strážny

bingham

excell...a este nieco...ked raz budes stary panko(ak sa dozijes)...a v osratych plienkach budes lezat v posteli...a budu to tvoje posledne sekudny...tak si spomenies ;))...sice nic moc predstava...ale tak...zivot je niekedy taky :DD

bingham

byt mi dal tato...a auto stara mama...a pracujem ako uradnik...v tatra banke....kazdy den...ak ma niekto zaujem o uver alebo chce poradit....kludne sa pytajte :D....lost...som zadlzeny...az az...niekedy nespavam v noci ;)))

excell

bingham, ďakujem za vysvetlenie, vieš že som sa pri čítaní toho, čo si teraz napísal, schuti zasmial? len tak ďalej, ty zviera :-)

bingham

excell...odkedy boli u mna svedkovia jehovovi...tak som pochopil...vzdal som sa svojho bytu...mojho auta...je zo mna pacifista...uzasny pocit :DDD....no a teraz vazne...svet je bracho tak zlozity....ale tazko to vysvetlit...ved raz uvids...a to neni o tom ci si veriaci alebo nee....ja som napr...strasne zviera... :DDD

lost

excell

mozno pomahaju podla karmy ;)

ale fakt trefny argument si teraz nahodil, hmm. velmi zaujimave.. tiez by ma zaujimala odpoved, ale nic ine ako karma mi nenapada.. :-O