duch napojený na človeka

blondula

a ked uz su spomenuty ti duchovia :DDD neda mi nenapisat,lebo mi to nejde do hlavy ! moja babina zomrela pred 10 mesiacmi,v septembri minuleho roku :-( stvrteho sept. mal moj nebohy brat 10te vyrocie smrti :-( v ten den dostala moja babka mozgovu porazku a ostala v nemocnici,nejedla,nepila,nepoznala ludi :-( ja som ju ani nebola pozriet,lebo som bola tehotna a nechceli ma tam pustit :-( 17teho sept. by sa moj nebohy brat dozil 38 narodenin a v ten den moja babka zomrela :-((( zeby nejaka spojitost ??... ona sa o neho starala do 5 rokov a bol jej ako syn.kazdy den za nou chodild a mala ho najradsej zo vsetkych vnukov.aj roky po smrti za nim plakavala a dokonca "zevraj" ho aj videla :-( neviem,ja som nic podobne nezazila a pravdu povediac by som sa velmi bala :-((( ... ale to asi s temou nema nic spolocne :D

ta3

Jooe Ker, je vela takych ludi, ale ja sa necudujem tomu, nie vsetci mame rovnake myslenie, niekto ma patraveho ducha, niekto je spokojny s tym co vidi, je prirodzene, ze nie sme vsetci na rovnakej mentalnej a duchovnej urovni

Jooe Ker

blondula
poznam to a mas pravdu 3:15 je natocene podla skutocnej udalosti ,ale film bol trosku prikrasleny ,aby to zaujalo ...........ale su i ludia co si myslia ,ze zijeme v homogennom prostredi bez akychkolvek nadprirodzenych "struktur" .....ze :))))

blondula

Jooe Ker .... neviem ci si to dobre pamätam,ale aj Hrozba v Connecticutte,ak som to dobre napisala :DD alebo 3:15 Zomries ! .... to su tiez podla skutocnej udalosti,kde ovladol cloveka duch :D .... videla som ich viac,ale uz nepamatam na nazvy :D

ta3

ach Doubledog, prepac mi, zabudla som na Teba, po dlhsej dobe som sa vratila do domu, kde mam kniznicu, ale pohrabat sa v nej a dat Ti nejaky typ na literaturu o ktoru mas zaujem, na to som veru nepomyslela, dufam, ze mi odpustis, ked Ti poviem, ze som zalubena, takze moje racionalne myslenie je na tento cas trochu obmedzene, vsak mi odpustis?, dakujem