prevarene parky

sonaja

:-) hej hej práky do vody (ošúpané) a keď zavre voda vypnuť. nešúpacie spišské su fajn - pokiaľ nie su pre deti bo štipkaju trochu. ale moje najosvedčenejšie sú tie malé z lidlu ...najlepšie na svete. :-) z mikrošky len na maličkú chvýľočku sú tiež super ale hned prasknú a nafučia sa a zošuveria ak sa pozabudnem. no ale na druje strane v mikroške zohrievať nie je čo hoci ju bežne používam. mimochodom ak by som mlsala dobre padne ten lidlacky pároček len tak do roky v mikroške ohriaty :-)

1angelina23

spravis hotdog kalsicky a strcis ho do klasickeho sendvicovaca,, popripade ak mas nastavce na zapekanky tak do toho :) je chrumkavejsi a chutnejsi potom :),,alebo vyskusaj ho hidt do rury mozno aj to moze byt chutne,,to som neskusala :)

1angelina23

jasne dam, :) ty vyskusaj ten zapeceny hotdog deckam spravit niekedy, je lepsi ako obcycajny a v pohode tak mozes spacifikovat tvrdsie rozky, ktore nam doma ostavaju skoro stale:D ;)

hviezda01

ja dam normalne parok na tanier...co ja viem..tak cca do jednej minuty,viac asi ne,lebo potom praskaju...ale to budes aj pocut,oni zacnu tak pisakt,ked sa nafukuju,vtedy je najvyssi cas ich vybrat...:-)))