Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

damian

SITA znovu vcera sirila BLUDY o tom, ze ockovanie je primarnou a dolezitou prevenciou rakovinu krcku maternice. Je vidiet, ze slova poslednej vakcinacnej konferencie v Europe sa uz naplnaju. Tak sa hovorilo o tom, ze treba co najviac propagovat ockovania v Europe, kde ockovania (aj proti HPV) stagnuju. Zabudli uviest dolezite fakty - prvy, ze mnohe dievcata po HPV ockovani UMRELI, mnohe boli postihnute, a, druhy, ze aj ked v Amerike ockovaniu naletelo omnoho viac zien, maju vacsi vyskyt HPV ako v Europe.

tina

zivot:ja som brala macmiror keď som mala nejaký zápal no ja už mám po konizácii to očkovanie som zvažovala ale teraz som ho úplne vylúčila po tom čo som tu našla príspevky a som rada že som našla túto stránku a vyskúšam to s potravinovými doplnkami

43

v kazdom pripade nerob paniku kvoli HPV.stretne s a s tym takmer kazda zena a urcite to nie je dovod na prerusenie tehotenstva.len ak by tento virus sposobil zmeny na krcku maternice,iba v tom pripade je treba vykonat zakrok .to zvazi lekar ci ho treba vykonat hned alebo staci po porode.zoberu jej vzorku na histologiu a podla vysledkov s arozhodne.takze ukludni seba a hlavne tvoju svagrinu a chodte s aporadit s viacerymi lekarmi.je lepsie pocut dva nazory ako jeden.

zivot

Ahojte, poraďte mi prosím ak mi porozumiete čo môžme robiť ? Moja švagriná má 23 rokov a je v 8 týždni tehotenstva. Má už jedno dieťatko. Na kontrole cytológie jej zistili vírus HPV vraj V. Zobrali jej nejaké testy a o 3 týždne budú hotové a potom pôjde k onkológovi. Pritom jej lekárka predpísala Macmiror, ktorý je možné používať až po treťom trimestri. Nevieme či ho má užívať či nie. Bojí sa o dieťatko aby bolo zdravé. Bude sa ho musieť vzdať a preto jej ho predpísali pre jej záchranu alebo ako to máme chápať. Nemáme zatiaľ viac informácií.Uvažujeme o zmene lekárky. Ďakujeme za odpoveď.

vikuska

myslite ze je tato vakcina ucinna aj ked je zena uz starsia ako 25r. a pohlavne zije? teda, ze je tam este nejaka sanca sa chranit ockovanim?

tazko povedat ako lepsie spravit ci sa zaockovat alebo nie, lebo s vakcinou este nie su dlhodobejsie skusenosti, nevedia sa vedlajsie ucinky ake budu o par rokov a je to zatial dost drahe.

RNG

vec ockovanie nie je len vec zdravia, ale aj straty demokracie, kde stat prebera do svojich byrokratickych a skorumpovanych ruk(dufam, ze nikto nie je tak naivny uz, aby si neuvedomil, ze politici su do znacnej miery skorumpovani vsade na svete)pravo rozhodovat o nasom zivote a okliestuje nas o slobodu nezavisleho rozhodnutia v situacii, kde je dodnes silna kontraverzia, rozne nazory a nazory proti sa tvrdo potlacaju.
Nuz to nie je ziadna demokracia!To je diktat! A proti tomu treba bojovat za nase prava.

robbie56

Rozprudme tu temu este kus:
www.homeopaticka-asociacia.sk

Pozrite si videa z relacie Palba na temu ockovanie.
Informacie nas obklopuju. Je len na nas, ako sa zachovame. Farmaceuticky biznis je tu len asi 100 rokov. Predtym neboli a ludia si zili tak isto. Mozno este stastnejsie, lebo neboli mediami(tv,rozhlas,noviny&casopisy) straseny a nikto ich nechcel presvedcit, aby kupovali nieco, co ani nepotrebuju.

Staci si pozriet clanky v novinach. Vacsina je pisana tak, aby zaadresova istu skupinu ludi, vystrasila ich a dala nadej. Niektory sa uz boja aj zit, musia byt skor poisteny, aby mohli "kludne" zit. Kam to ten svet speje ?

Aj z tejto relacie vypliva, ze su strasne protichodne informacie. Preco ? Preco ti niekto hovori pravdu a preco ti niekto klame ? Preco je niekto dobry a preco niekto zly ?
Preco ekonomika je o peniacoch a nie o zdravy ?
Preco je rozdiel medzi "Doktorom" a "lekarom" ?

Co mozte urobit pre svoje zdravie bez ockovania ?
V prvom rade zaujimat sa o seba. Prestat zit v mienke, ze Doktor sa namiesto vas zotavi a vylieci. Prestat zit v mienke, ze vam vymyslia liek, ktory vas ochrani proti istym chorobam.
Co tak uvazovat o povode chorob ? Co tak neliecit symptomy, ale skutocnu podstatu ?
Co k zdraviu potrebuje ludske telo je psychicka vyrovnanost, cisty vzduch, cista voda, ziva strava(plna enzymov, mineralov a vitaminov), vyhybat sa priemyselne vyrobenym cukrom, soli.

Ak do tela dodavas nespravne palivo, tak sa necuduj, ze po case ti ukaze symptomy ochoreni... doktory ti budu predavat "chemikalie - liekmi by som vacsinu nenazval" a tym potlacat symptomy, ale nikam to viest nebude, lebo pricinu neodstrania.

Preco jes to co chce tvoj jazyk a preco nie to, co chce tvoje telo ?
Telo chce enzymi, mineraly a vitaminy. Ak vsak jes len varenu stravu, tak enzymi vobec neprijimas(alebo ak doplnky neprijimas). Necuduj sa potom, ze telo bude stracat zivotnu energiu a tym pridu aj choroby.
Virusy a bakterie su vsade naokolo. Kto vsak ma dobru imunitu(dobre fungujuce telo, do ktoreho sa dodava to spravne palivo) tak dokaze zostat zdravy.

Prajem kazdemu vynikajuce zdravie ! Obavam sa ale, ze bez informovanosti to nepojde a bez toho, aby ste sa konecne zacali zaujimat o seba samych a vlastne tela si nedavali hocikomu do ruky.

inka

pre mikri:pytala si sa ci je normalne aby sa tak zhorsili vysledky PAP.napisem ti ako mne vysvetlili preco je mozne po 7 mesiacoch aby sa vysledok zhorsil z I.na V.ked sa bral ster prvy krat mohol sa brat len z miesta ,ktore nebolo postihnute tymito zmenenymi bunkami a pokial na krcku nebolo dostatok hlienu,ktory obsahuje tieto bunky tak je to marne.takze aj tebe sa mohol brat ster pred tym z miesta ,ktore neobsahovalo tieto bunky este.a preto sa chodi na kontroly aj po 3 mesiacoch,pretoze tieto bunky sa dokazu zmenit za par mesiacov.povedali mi ze sa to stava len v ojedinelych pripadoch,ale stava.a potom zalezi aj od lekara,ktory hodnoti tieto vzorky,jeden tam vidi I a druhy uz III.zalezi od skusenosti a dobreho odbornika.a preto by nemala ani jedna žena podcenovat tieto pravidelne prehliadky a uz vobec nezalezi na veku!!!