Pálenie nôh

Príspevok v téme: Pálenie nôh
marioneta

Ahojte vie mi niekto poradiť, už po prejdení veľmi krátkej trasy ma strašne začnú páliť nohy, ale tak že ani nemôžem položiť nohu na zem, preto rôzne krívam skackám potrebujem si sadnúť....A to nenosím opätky, tie sú pre mňa nemysliteľné nosím len žabky, balerínky, botasky...Najskôr som si myslela, že je to lacnou obuvou, ale je úplne jendo či mám boty za 15 alebo 70 eur cítim to v oboch rovnako....Neviem čo mám robiť je to veľmi obmedzujúce poraďte prosím

drevo

Ja na takúto liečbu neverím nemám s tým skúsenosti hoci budem mat 49 rokov takéto veci som vôbec neskúšala .

drevo

Aj mňa pália nohy bola som u lekárky predpísala mi kompresívne pančuchy lebo vraj mám problémy s cievami a mám asi ploché nohy tak mi predpísala aj ortopedické vložky do topánok ale neviem si na ne zvyknúť chodím jak nejaký čaptoš

hmmmmmmmmmmm

a nemas nahodou nabeh alebo uz ploche nohy?myslim si,ze to bude skor tou klenbou.skus tie ortopedicke vlozky, ja som si ich kupila v ba na zahradnickej ulici co je ta ortopedicka poliklinika, tak tam maju lekaren, stali okolo5 euro, par, a kupila som si cele aj polovicne.ale urcite ich ti mozu objednat v hociktorej lekarni.alebo zdrav.pomockach .mna bolieval chrbat,a vedela som,ze to mam z celodenneho statia.ak mas zlu obuv a si na nohach cely den, odrzkadli sa ti to aj na chrbte.najprv som si musela zvykat, predsa ta klenba bola podopreta, taky zvlastny pocit,ale za 5 dni som si zvykla a bolest chrbta je fuc:-)samozrejme,ze je to individualne, ak mate bolest z krivej chrbtice, vyrastkov alebo zasek.nervu to je ine..ja som bola u dr a povedala mi,ze to bude asi tou klenbou.co sa tyka boreliozy, ten flak tam vacsinou je, je to reakcia koze na infekciu,ale ako som spominala,moze si ho najst niekde kde ta kliest nekusol.a niektori ludia nemaju ten flak vobec, ale to je vynimocne.ale vzdy by si sa citila unavena, teplotovala by si a mala ine priznaky.co sa tyka palenia, skor klby..

marioneta

vďaka za odpovede,ale ako som vravela nemám to len pri balerínkach. Ja som sa pokúšala nosiť aj opätky, ale tam pálenie "nastúpilo" ešte skôr. To som prešla 10 minút a konec... Ale skúsim tú vložku to som ešte neskúšala.
Marinaa nemám žiadny červený flak takže to asi nebude tým

hmmmmmmmmmmm

pri lymskej borelioze by si si na tele nasla typicku vyrazku tzv bycie oko,kde stred je akoze normalna farba pokozky a okolo mas zacervenany kruh, a toto moze migrovat,cize kludne aj na inom miste si to mozete najst ako kde ste boli pokusany infikovanym kliestom.dalsimi priznakmi su horucka, bolest hrdla, hlavy, opuch a bolest klbov..inkubacna doba, teda od infikovania=pokusania infikovanym kliestom az po prejav prvych symptomov je 2-32 dni!

marinaa

nechcem strasit, ale ja mam podozrenie na boreliozu. takto presne sa to prejavuje - okrem ineho samozrejme. co najskor treba ist k lekarovi a dat si urobit specialne vysetrenia na boreliu

hmmmmmmmmmmm

a este dodam,ze balerinky su nie len ploche,ale vacsinou maju chabu poodosvu, takze nie su idealne tak ci tak,lebo nechrania chodidla ,nedavaju oporu..