Zničí akné - Zheng 4 Skin Akne away

smart_cat

ahojte, tiez som vyskusala zheng4acne, ale nic moc. mozno som tomu dala kratky cas, neviem... ale ucinnejsie mi pomaha cajovnikovy olej.

macka26

nehovorim ze je to zle. ale akne away urcite to nie je... ja akne nemam ale obcas sa riadne doriadim, tak som si to objednala nech to pomoze zahojeniu ale si myslim ze aj ine veci to dokazu... neskusala si krem skinoren? alebo duacgel?

gabča89

ja som celkom spokojna, nie kazdemu to musi sadnut, ale asi by som si neobjednala dalsie 2 flasticky, ak by to bola pre mna kravina.. a za kazdym ako som si objednala, na druhy den som to uz mala doma

gabča89

tak ludia, idem vas informovat. :) najprv som si objednala 1 flasticku a teraz dalsie 2. nehovorim, ze to robi zazraky, to v ziadnom pripade. ale stahuje to pory a ked mi nieco hnisa a pridrzim si to tam, tak mam pocit, ze sa to rychlejsie zahoji. niektore vyrazky mam sice este stale, ale vysusuje to a stahuje.. cize ja tomu ostavam zatial verna. odporucam to vyskusat

macka26

ano akne nemam. ale mam niekedy take zapalene vyrazky, ktore si zvyknem dorypat a potom vypadam jak magor... tak skusam tento zazrak