More - Tampony

Príspevok v téme: More - Tampony
45niki

Zajtra ideme k moru a ja mam tak o 2 dni dostať menštruáciu.Nič sa nedá robiť , ostávaju mi akurát tampony. Mala som už pár pokusov ale nikdy mi to nevyšlo. Navopchala som si ho tam ani len do štvrťky !.. Ja to asi nedokážem ,bojím sa.. Myslíte , že to zvládnem ? Ako ste si ho tam dali prvý krát. Kúpila som si O.B mini... Ako často si ho mám meniť ? Ja vo vode bývam dlho .. Poradte mi prosím . Nič sa mi nestane ? Dakujem :) mám 15r.

tanitalove

Ja som začala ako cca 13 ročná a to rovno na dovolenke. O.b. Mini.... Pred dovolenkou mi to nešlo a moja mama mala na mna nervy, že som tvrdohlava a že sa toho tak bojim. Prvy krát to trocha bolelo ale strach bol väčší... Nemusíš sa báť... Cim viac sa bojis tým horšie ... Ja si ho tam trepem aj ked to boli... Ale niekedy treba zatnut zuby ak to ide horšie....

OKM221

ahojte... ja som uz vyskusala vsetky druhy tamponov okrem tampax, nelaka ma dako ich kupa koli tomu ze sme mali doma od tampaxu este take starsie a tie tampony vyzerali hrozne... Ja som verna znackam Naturella kt. pouzivam len tak na doma (sice nevydrzia vela ale da sa a stoja 1,19 € ) a O.B tie su fakt velmi dobre da sa na ne spolahnut sice su drahsie ale ked su v zlave tak v pohode,ked pobeham cele mesto tak najden aj v zlave a rozne dobre kombinacie so sutazami a tak . pri kupani neverim dako tamponom ale davam si dva tampony naraz (ano moze sa to mam to od gynekologa) O.B s velkostou super a za tim kupacie tampony senta protect. Uzasna kombinaciq Dufam ze som aspon trosku pomohla ;)

mriezka

V tom Ti viem poradiť len to, čo som už napísala. Rozkročmo, tak že jednu nohu vyložíš na kraj vane či záchoda. V panenskej blane je otvor, ktorý musíš trafiť. Ak zavádzaš tampón dosť pomaly, bude kĺzať po blanke až kým ten otvor nenájde, a blanu nenarušíš. Držím palce. :)

Lienka95

Dakujem , dufam , že nič nenaruším ale ja mam vzdy také obavy , že to bude velmi bolieť , že vojdem do inej diery abo co , že si tam niečo poruším a take :D

mriezka

V tom Ti viem poradiť len to, čo som už napísala. Rozkročmo, tak že jednu nohu vyložíš na kraj vane či záchoda. V panenskej blane je otvor, ktorý musíš trafiť. Ak zavádzaš tampón dosť pomaly, bude kĺzať po blanke až kým ten otvor nenájde, a blanu nenarušíš. Držím palce. :)

Lienka95

no a som o nieco múdrejšia :D A je to asi aj bezpečnejšie , menšie ryziko nejakeho zapalu, nakazy vo vode :) Len ešte vedieť si ten tampon dobre zavádzať , kedže som panna a je to vyriešené :D