Mestke uradnicky

Príspevok v téme: Mestke uradnicky
Maros75

Ako prekonavate aroganciu a nezaujem uradniciek vybavit vas promtne a milo,teda aspon s usmevom a ochotou??
Ja mam vzdy pocit,ze na uradoch zastal cas pred neznou revoluciou.
Niekedy ma ide z nich slak trafit a neraz sa mi stalo,ze som od zlosti vybuchol na nu. Kedy tam moze nastat zmena a kto by sa mal o to postarat? Alebo kam sa stazovat?

lost

beskyd, ale kolkokrat aj v beznom zivote musim(e?) pocuvat rozlicne blablabla a koho to zaujima? :) a hlavne v rodine..

avsak ak ludia nechapu ze nemas cas.. tak hold, to je potom tazke.. staci tak malo a uvedomit si ze "nemam cas" neznamena len urazku ale jednoducho zaneprazdnenost..

i ked, zaujimavy nazor "z tej druhej strany" :)

beskyd

cojaviem, ja tiez robim v podstate v statnej sprave a ked vidim kolko somarin mi ludia pocas konania na spravnom organe povedia odveci, chcu aby som riesil nieco co mi zakon ani neumoznuje riesit, vykecavaju sa ako keby som bol butlava vrba pricom ma to vobec nezaujima, a z hladiska konania a rozhodovania to nema vyznam tak co mam tym ludom hovorit? ze date si kavicku pan mrkvicka, podme si pokecat o vasom zivote, o tom ako vam kazdy ublizuje, fest ma to zaujima, sice mam roboty jak na kostole, za hodku dalsie pojednavanie ale co by som sa neusmieval a nevypocul vsakze, potom ked to ludia nechapu tak sa este citia urazeni a vyhrazaju sa staznostami, niekedy sa cudujem ze som este nikoho nekopol do hlavy.

lost

ja to tak nenavidim ak ma niekto niekam zavola a/alebo mi zazvoni mobil... napr minule.. idem si po krasne dokonalej rakuskej cesticke, caka ma tunel, ja cely stastny ze juuchuu a v tom prask, niekto mi vola.. ja blb som to zle zdvihol zo zvedavosti a len internetova firma ze "preco ste si u nas zrusili internet??" :D

tak ma nastvali, lebo som zmeskal tunel :D ale aspon sa tam roztrhlo spojenie a mal som pokoj :) odteraz mam hudbu tak hlasno ze ziadny mobil pocut nebudem :D

alebo neznasam uz len to ked mi pride zaklopat na dvere ta teta co beha s harkom na pocitanie oviec.. ved co otravuju :D nech daju pokoj a hotovo, maximalne tak email nech pisu :)

lost

Deee

no ja osobne mam vela casu a chybne by bolo nieco v predposlenom riadku :)
cize by to islo aj im do casu ;)

asi "kto z koho" :D

mne sa na uradoch nepaci jedna elementarna vec:
ONI nieco chcu a JA mam ist za nimi ?!

Deee

Lost ak im das niečo chybne vyplnené tak tá poslu na chodbu si to opraviť aj s navodom na vyplnenie tlaciva a další prosim

lost

a co tak provokovat naspat? zamerne urobit chybu a davat totalne nezmyselne otazky? :) odpovdat ti predsa musia.. proste im brnkat na nervy aavsak EXTREMNE!!! to je dolezite a pri odchode sa spytat ako sa im paci takyto pristup.. mozno sa zamyslia :) a mozno nie :D

Jooe Ker

z pohodlnosti nemaju zaujem chovat sa ako uradnik a byt usluzny a ked nebodaj ziadas o radu chovaju sa ako pes za plotom ....no a kam sa mas postazovat ?.....skus ruru od vysavaca ;)

lost

no ja ked pridem na urad, tak su celkom OK :D

ale napr stava sa mi ze nie len uradnicky, ale aj uradnici.. asi ich niekto pustil na zem dole hlavou ked este boli deti... inak si to neviem vysvetlit..a coskoro ma zas caka vybavovanie na danom mieste..

lenze tentokrat budem ja ten kto je arogantny :) vramci slusnosti a extremneho sarkazmu.. uz sa nebudem drzat na uzde :)

talentmania

Tak to je odusu nie len uradnicky ale aj cele urady najma ked potrebujete nieco vybavit v dvoch uradoch naraz.Zacnete v pondelok a skoncite asi v piatok:D(
V pondelok ste na jednom urade a z tade vas poslu do druheho ze potrebujete potvrdenie aj z toho uradu.Lenze co v pondelok kym pridete na ten dalsi urad uz maju zatvorene.Takze tam idete v utorok a zistite ze maju nestrankovy den :D) takze idete domov a pockate na dalsi den konecne sa dockate super ochoty a idete naspat na ten prvy urad odniest papiere a zistite ze tam maju pre istotu teraz nestrankovy den tak to je super nie na potesenie to aby si clovek zobral tyzden dovolenky kvoli jednemu papieru.