gynekolog v TN

L.Borgia

čo sa týka trenčianskych gynekologov u mňa jednoznačne boduje Dezider Orlovský. je to v poradí už 4-tý môj gynekolog. Ako bolo spomínané, má aj špecializáciu na onkogynekologiu a istú dobu bol aj vo funkcii primára. Prístup k pacientkam má výborný, je celkom fajn pohodový chlapík, ak vieš položiť tú správnu otázku, ochotne všetko vysvetlí. (dobre sa s ním konverzuje). Pri vyšetrení je jemný, netreba sa báť. a sestrička je taktiež milé žieňa.

Maria Trencin

Pan doktor Kusy je vinikajuci zubar. Ma pristup k ludom velmi citlivy a nie len k mladym ludom. Kto sa boji zubara odporucam nebola som 10rokou u zubara co som sa bala. Po skusenosti s doktorom Bycanom opatova. Presla som k doktorovi Kusemu bezbolestne roby zuby. Aj mama nechcela zubara v zivote vidiet po skusenosti zo zubarom Sabatfim. Povedala ze je sadista. Presla ku Kusemu velmi spokojna. Je na sihoti v zdravotnom centre.

Maria Trencin

Pan doktor Kusy je vinikajuci zubar. Ma pristup k ludom velmi citlivy a nie len k mladym ludom. Kto sa boji zubara odporucam nebola som 10rokou u zubara co som sa bala. Po skusenosti s doktorom Bycanom opatova. Presla som k doktorovi Kusemu bezbolestne roby zuby. Aj mama nechcela zubara v zivote vidiet po skusenosti zo zubarom Sabatfim. Povedala ze je sadista. Presla ku Kusemu velmi spokojna. Je na sihoti v zdravotnom centre.

Kejtina

Ja som si vybrala MUDr. Orlovského. Je to odborník veľmi dobrý, bol aj primárom a má aj špecializáciu na onkogynekológiu. Ambulanciu má vo voj. poliklinike. Aj sestra je veľmi fajn, príjemná.

baaabo

sice si sa pytala na gynekologa priamo z TN...ale aj tak poradim gynekologa z Pruskeho..myslim, ze z TN to nie je az taky problem prejst busom...vola sa MuDr. Micko Lubos...je fakt velmi prijemny, trosku ukecany...ale aspon mi bez problemov odpovedal na vsetky otazky...este som na neho nepocula ziadnu staznost...ti co k nemu chodia si ho zatial iba chvalia...

ceruzka

Kto mi odporučí naj gyn.doktora/ku?? Ešte som u žiadnej nebola a nwm kto je ten naj,snáď mi niekto z vás poradí....

simaaaaaa

Chodím k Hormanovej.......pokiaľ Ti nič nie je ako každý iný MUDr......ale v opačnom prípade mám z nej zmiešané pocity......berie to tam už ako na páse..