Všetko mi prebrala. Som na dne.

Príspevok v téme: Všetko mi prebrala. Som na dne.
Jane488

Všetko bolo super - mala som najlepsiu kamaratku,najlepsieho kamaráta,frajera,kopu priatelov=nádherný život. Naj.kamoška mi ho asi trosku závidela a tak začala konať.Zblížila sa s mojím frajerom na čo som ja nenormálne žiarlila (len v duchu).. A nakoniec sa začal zaujímať o ňu-prežila som peklo.. Začali spolu chodiť no hned sa aj potom rozišli.Ďalej si začala písať s mojím Naj.kamošom,po čase už chodili aj vonku ako kamaráti a teraz sú najlepší kamoši oni dvaja , hoci aj so mnou sa baví ma ma rád , ale taktiež strašne žiarlim. Ďalej -- bola som velmi oblúbená v triede ale ona sa začala hrať správaním na mňa a kedže je aj krásna (ja ani zdaleka) každý si ju oblúbil a každy ju ma najradčej. Potom ked som bola s nou v mojej dedine oblbla mojich kamaratov a tiež sa hocikedy na ňu vypituju.. Je to taká babrie. Nieje zlá,ale strasne ziarlím :):/ Ja vobec niesom pekná ale každý ma mal rád vdaka mojej povahe : vraj : priatelska,vtipna... Lenže ona sa začala správať presne tak ako ja a ešte k tomu je nádherná.. Nevravím, že nemám kamošov , ostatní ma maju radi ale ja už niesom tá ktorá bola ,pre nich najlepsia .teraz prisla na rad moja najlepsia kamoska Taňa .. :/ Tolko noci som preplakala .. Život sa mi znechutil..stále plačem .. ja už neviem žiť . Vsetkeho je mi luto. Nenormalne na nu ziarlim a štve ma , že sa sprava ako ja.. A aby som nezabudla - mala som známosť písali sme sa , obcas stretavali,vyzeralo to nádejne- no čo sa stalo ?? ... znovu mi ho prebrala .. vkuse plačem a neviem ako dalej .. :/. Kazdy ju ma radcej a ja len trpím ..

moonriver

to je naj kamoška čo preberie najkamoške priatela???????????to sa nerobí.

podla mna but sebavedomá a tvár sa že ta to netrápi pracuj na sebe,tvoja láska chce usmiatu lásku preto nedávaj najavo smutok ktorý ta trápi,možno potom sa vráti k tebe.