Parfum

Príspevok v téme: Parfum
linka555

ahojte nevedeli by ste mi odporucit nejaku vonu, ale hladam nejaku specificku, nie typicku sladku ci kvetinovu ale nejaku jemnu, zvlastnu, skor podobnu jemnym panskym :) tie typicky presladene ci tazke orientalne vone sa mi nepacia, ani citrusove, myslim nieco jemne na styl vone detskeho oleja alebo tak, nejaku cistu jemnu vonu.ak viete co myslim :) na cene nezalezi dakujem :)

nathália08

vieš ja chodim do prace autom-asi 20 km,a ked niečo potrebujem mam už vybrate obchody,kam chodím často-zbytočne nechodím iba tak,a ako som písala,ja som a aj teraz používam často purblancu,a nejak by som tiež chcela zmenu.

danielaaa

ako nie je problem, v pohode ti odpoviem, len sa mi to zda cudne :) a to ani nebyvas pri vacsom meste? musis niekde chodit nakupovat kozmetiku a oblecenie nie,

nathália08

vieš,máš pravdu nechodím-vydala som sa daleko,a chodim iba do roboty a domov-a som asi zvyknuta roky na purblancu-vydala som sa skoro 500km od domova-to mam chodit len tak do mesta??je to problem sa informivat tu??
Daniela ak je to problém,neodpisuj a je:)

xy:)

natalia, staci pouzit google, a potom iba natukas co hladas a potrebujes a vyhodi ti vsetky mozne stranky, kde sa nachadza to, co hladas a potrebujes. internetovy obchod je napr. parfums.sk, cena - ck sa da kupit za 30 eciek, gucci od 30 eciek vyssie.

danielaaa

Natalia odkial si ze nepoznas parfumerky? nechodis do nakupnych centier, alebo len tak ddo mesta?? nechapem trochu

xy:)

ano natalia, nazvy: Gucci - Envy me a Calvin Klein - In2U (citaj into you) aj vo fanne by mali byt (i ked eshopy maju ovela nizsie ceny), cena zalezi od objemu a toho, kde to kupujes