neprijata

Príspevok v téme: neprijata
neprijata

Neprijali ma na vysoku skolu, som druha pod ciarou. Chcem si podat odvolanie, lebo ziadne limity bodov tam neboli, takze som sa vlastne len nezmestila do poctu prijimanych. Je vsak mozne, ze niektori z prijatych daju skole odpoved, ze sa nezapisu, resp. nedaju ziadnu, alebo nepridu na zapis a miesto sa uvolni. Skola ma aj na svojich strankach napisane, ze v pripade zaujmu, zoberie dalsich uchadzacov v poradi. Ten zaujem ale musim nejak prejavit, ale neviem vsak ako odovodnit take odvolanie. Nemate niekto skusenosti?

milli11

Ved iba napis, ze mas vazny zaujem studovat tu skolu, ze sa chces v buducnosti venovat v praci prave tomuto odboru. Ze by ti velmi pomohlo, keby si ten odbor mohla studovat prave tu.

neprijata

neviem no myslim si, ze dovody by sa k takym veciam mali pisat..nieco teda vymyslim..ze proste chcem a basta :)

0vecka

tak prepac som si to asi zle precital...daval som ti aj link kde boli dovody ale ich to vymazalo ... ale dovod nemusis bezpodmienecne udat...

jj mam kucerave vlasy a taky dost spinavy blond... ale radsej nosim kratke vlasy .... vvtedy su rovne :-P

neprijata

tak pardon..ovecky su vacsinou ovecky a ovecky ktore nie su ovecky su vacsinou barany..ale tu to ocividne neplati

neprijata

vidim, ze si velmi iniciativna, ale mohla by si aj citat "Ten zaujem ale musim nejak prejavit, ale neviem vsak ako odovodnit take odvolanie." ..vsade som pisala len o tom, ze neviem ake odovodnenie tam uviest..

0vecka

v tom druhom linku boli aj dovody ... mi to vymazali tak skus pohladat nieje to taky problem...

inaq ak je problem len v tom ze nevies dovod tak nepis ze nevies napisat list ale to ze nevies aky dovod mas uviest....

dovod si mozes aj vymysliet alebo ich len poziadat o prehodnotenie rozhodnutia...

neprijata

jeziiiis viem okopirovat jeden dokument a doplnit tam studijny program atd ale neviem CIM TO MAM ZDOVODNIT...odvolava sa napr ked mam pocit ze som bola znevyhodnena na prijimackach alebo ze mi neopravili dobre test alebo co ja viem co, lenze ja ziadny taky dovod nemam, len chcem prejavit zaujem ak sa uvolni nejake miesto