Poznáte túto liečbu?

Príspevok v téme: Poznáte túto liečbu?
pripad

Mám vážne zdravotné problémy a neúspešne s nimi bojujem už niekoľko rokov. Lekári ma neuveriteľne sklamali. Ich nezáujmom aj neochotou riešiť niečo, čo je zložitejšie a vyžaduje viac námahy. Veľa som čítala o liečba dr. Ľuby Albertovej. Hlavne o jej prístupe k pacientom a o tom, že už mnohým pomohla. Že k nej chodia pacienti aj zo zahraničia čo už o niečom svedčí.
Lenže ja mám za sebou už toľko neúspešných pokusov aj u liečiteľov, že som veľmi nedôverčivá. Neviem, či to mám vyskúšať a hlavne čo od toho môžem čakať.Preto by som bola veľmi rada, keby mi niekto z vás, kto k nej chodil alebo chodí a má s jej liečbou skúsenosti napísal ako to u nej prebieha a v čom je vlastne tá jej liečba výnimočná. Napíšte prosím len konkrétne skúsenosti. Ja som už taká nedôverčivá ku každému, že mám aj problém jej zavolať a objednať sa u nej. Ale už nad tým dlhšie rozmýšľam a aj rodina ma nahovára aby som to vyskúšala. Možno potrebujem len nejaké povzbudenie od niekoho, kto to vyskúšal a bol spokojný. Čo vlastne ona konkrétne robí? Lebo na internetovej stránke má napísané že je to psychologička a alternatívna terapeutka. Čo pod tým mám rozumieť? Psychologička, to chápem, ale čo konkrétne znamená tá alternatívna terapeutka? Akú konkrétnu liečbu ona robí? Vie niekto z Vás o tom niečo bližšie? Prosím píšte iba tí čo ju poznáte a viete sa k tomu konkrétne vyjadriť. Ďakujem.

tpch

Lebo je sibnuta a mysli si, ze ked k niekomu chodi sukromne, tak je povinny jej venovat pozornost vtedy, ked to ona potrebuje-resp. ked jej zahrabne v mozgu..
Toto ma dobre rozosmialo :-D

Franto

Je zbytocne jej volat lebo cez den neberie telefony. A objednat sa da tiez len cez mail. Ja som sa niekedy dovolal vecer tak okolo osmej. Ale najlepsie je poslat mail. Inak je pravda co sa tu pise, je to zlata zenska, taka matka Tereza. A ma rada deti takze sa jej neboja ako inych lekarov.

vikina.v.

psycholl, aj keby som takého poznala, určite by som ti na neho nedala kontakt. ty musíš byť riadny prípad – otravovať psychológa o jedenástej v noci!!! predpokladám, že si jej následne poslala na účet peniaze za konzultáciu... hi-hi!

Laurina22

Vy si neuvedomujete ze lekari su len ludia,tiez maju aj vlastne problemy,maju manzelky,manzelov,deti...

Zas budte troska ohladuplni aj vy.

muc

psychol, od kedy existuju mobilne telefony, zaroven existuje aj bonton ich pouzivania. prestuduj si ho, lebo nevedomost neospravedlnuje

Laurina22

Ale ja vam nerozumiem.Nezdviha telefony,pretoze ma vela pacientov.Su lekari,ktori sa jednoducho nezastavia.Nam sa to nezda,ale je to tak.Potom sa pozru na mobil a maju 50 zmeskanych hovorov a 30 sms.Ved ked sa vam nepaci pristup,najdite si niekoho ineho.Nemate zviazane ruky.

A o 23,00 volat lekarke,pardon.To by som si ani ja nedovolila k svojmu lekarovi,a to sme kamarati.Ak,tak poslem sms.Ale to by som neurobila tiez.

psycholl

ja suhlasim s nazorom misisi. tiez potrebujem konzultovat ked mam nejaky problem. a ked k niekomu chodim sukromne, tak vyzadujem aby bral telefony. mne sa niekedy stane ze nieco musim surne prekonzultovat a albertovej sa fakt nedalo nikdy dovolat. raz som sa konecne dovolala vecer nejako po jedenastej a normalne som citila, ze sa jej to nepaci. a to sa zase nepacilo mne. ked k niekomu chodim sukromne tak si myslim ze mam pravo na pozornost ked to potrebujem. tak som k nej skratka prestala chodit. momentalne hladam psychologa s ktorym sa da normalne prediskutovat problem. ak o niekom dobrom viete napiste mi prosim meno a kontakt. aby sa mu dalo normalne dovolat lebo si myslim ze to tiez patri k praci dobreho psychologa.

sesternica

Ľubka Albertová je moja sesternica a zároveň dobrá priateľka. A ľudia si z nej urobili súkromnú linku dôvery, ktorá ale podľa nich funguje zadarmo. Každý deň dostáva strašne veľa mailov a všetci tí ľudia, ktorých nikdy nevidela, od nej chcú rady a všelijaké odporúčania. Je neuveriteľné, že s tým ešte nepraštila. Rada by som vedela, kto by toto bol ochotný zadarmo robiť. A keď niekomu náhodou neodpovie, tak ju bombarduje sms-kami. Jasné, že cez deň neberie telefóny. Ja sama mám problém sa k nej dovolať hoci určite vidí moje číslo na monitore. Ale jednoducho to zobrať nemôže. A večer ju otravovať tiež pokladám za neprípustné, veď má aj svoju rodinu a rodinné povinnosti. Robí všetko to isté čo každá normálna žena: varí, perie, žehlí, upratuje. A pokiaľ viem teraz cez leto aj zavára, aj keď to niekedy musí robiť v noci. A každý deň študuje, lebo nechce ostať ani krok pozadu. Čudujem sa, že ľudí nenapadne, že takáto osoba môže mať menej času ako my ostatní. No a čo sa tu píše o tých peniazoch, tak to nechávam bez komentára. Keby sme všetci zarábali toľko ako ona, nuž by sme boli národom chudobných a biednych. Svoju prácu robí s láskou a určite to veľa jej pacientov môže potvrdiť.