darček pre frajera za bc.

žažiká

je jedna stranka shopcity a tam sa daju za dobre ceny kupit niekedy aj dovolenky, alebo vikendove pobyty, ci tieto sportove aktivity alebo cokolvek ine, mozno tam najdes inspiraciu...ale neviem na to bc. asi skor nieco co mu stane na pamiatku...ale tak zalezi aj od povahy cloveka..

plastikwomen

rozmýšlala som nad hodinkami, tie by strašne chcel, len neviem či ich nedostane od mami. Retiazku už dostal na vianoce a tie poukazy neviem. Silno rozmýšla, mám čas ešte do stredy :D

onna

ak ma rad knihy, tak mu kup nejaku drahsiu knihu ktora by ho zaujala. Hodinky, kvalitne splnecne okuliare, poukaz do wellnes,masaz,zoskok padakom, zorbing, splav, poukaz na dovolenku v tatrach. Alebo ho len pozvi na veceru, alebo mu upec tortu(toho mojho to vzdy potesi).

flowerss

aj môj priateľ bude mať štátnice budúci týždeň, ale on nenosí ani hodinky, ani retiazky, náramok už odo mňa má, a na dovolenku ide s rodinou :D tiež sa nad tým dlhšie zamýšľam čo mu mám dať a či vôbec mám...

xy:)

ja som nedavala nic, a ja som naopak dostala kyticu ruzi. som netusila, ze este aj k tomuto si partneri davaju darceky..