Urealplazma urealyticum

Príspevok v téme: Urealplazma urealyticum
nicca

dobrý, chcela by som sa spýtať, že čo je to vlastne zač tá baktéria urealplazma urealyticum. mne osobne ju našli pred niekoľkými mesiacmi pri vyšetrení moču pretože chodím na nefrológiu nakoľko sa liečim na močové cesty. nefrológ mi podal ATB a neskôr som išla aj na gyndu...a tam mi predpísala ďalšie a aj môjmu partnerovi, pretože môj nefrológ mi stále zdôrazňuje že to môže byť len a len pohlavným stykom inak že som nemala šancu to dostať...aká je teda vlastne pravda?keď som sa rozprávala s gynekologičkou ta to nevidela tak čierne ako mi opisoval doktor na nefrológii...opisoval mi to ako pohlavnú chorobu, že nebudem môcť mať deti a potom začal narážať nato či mi je partner verný...alebo či ja som jemu...chodíme spolu už vyše dvoch rokov a je prvý čo sa táka pohlavného života...teraz po pár mesiacoch som išla opäť na kontrolu a stále ju mám...a začalo sa to znova vraj sa mám zamyslieť nad svojim životným štýlom že svoj život mám vo svojích rukách a podobne... čo mám teda robiť ako sa mám toho zbaviť???môžem to mať chronické alebo sa to znovu a znovu objavuje zdôvodu zlého preliečenia??dokonca mi aj doktorka obvodná vravela že mám oslabenú imunitu keď som v poslednom čase bola dosť chorá...mala som angínu a zápal hrdla...dokonca som začala používať mydlo len výhradne na intímnu hygienu s obsahom kyseliny mliečnej... teraz mám ďalšie antibiotiká a verím a moc dúfam že sa toho už konečne zbavím lebo tá nevedomosť je naozaj hrozná...

anap

plazma - prosim ako dlho trvalo, kym si sa vyliecila na ureu, tiez sa teraz liecim u dr.albertovej, ale zatial zlepsenie nepocitujem.

plazma

nicca, mala som ureaplazmy pred tromi rokmi a to co pises tiez som absolvovala tie podozrenia ze mi je partner neverny alebo ja mam inych a tak dalej. to je najlepsie si nevsimat. lekari s tym radi strasia. fakt ale je ze teda gynekolog mi to nebol schopny vyliecit neviem uz ani kolko antibiotik som vyuzivala a moj partner tiez lebo ze si to prenasame jeden druhemu.
mna potom mamina objednala do bratislavy k doktorke albertovej. raz ju videla v nejakej relacii o neplodnosti a tam prave ona hovorila a spominala aj vselijake gynekologicke nakazy. tak ma tam objednala a potom som sa liecila v tom jej centre. len mi trocha liezlo na nervy ze som jej cez to liecenie mala posielat maily o tom ako sa citim a tak a to som velmi nedodrziavala lebo som dost v tomto nedisciplinovana a leniva. mna napr. to obtazovalo ale ked sa potom u nej liecil moj brat tak ten bol nadseny ze ako sa mu venuje. ja ale nepatrim k ludom co sa velmi sleduju a vsetko presne dodrziavaju niekedy som aj zabudla uzit lieky. ale je fakt ze som sa tej ureaplazmy zbavila aj ked to chvilu trvalo. odvtedy si davam velky pozor a nechodim ani do vody vo volnej prirode.

RNG

Davky jednotlivych antimikrobialnych:
Extrakt z olivovych listov 3 x 1500 mg(20% oleuropein)
GSE 60 kvapiek do litra vody, pit po malych glgoch cely den
Samento, 2 x 15 kvapiek,
graviola, caj z jednej lyzice, povarit 10 minut, nechat prikryte luhovat niekolko hodin, nefiltrovat a pit podla moznosti aj s usadeninou.
NAC 2x500 mg,
enzymov je plno, napr z zivocisneho, pankreatinu ucinna davka je ekvivalent 4 az 8 gramov pankreatinu na prazdny zaludok, v minimalne dvoch davkach pocas dna.
Viac cez Gogle.sk pod rng mykoplazmy alebo rozne ine temy
Vsetky tieto doplnky najdes cez internet(google.com) , dobre miesta na objednavanie su napr iherb.com swansonvitamins.com puritan.com

nicca

zatiaľ som brala antibiótika AZIHROMYCÍN, CIPROFLOXACÍN tieto od nefrológa od gynekologyčky si nepamätám ale boli to na tri dni tri tabnlety...a teraz mám NOLICIN mala som mať taroflox ale ten nemali a dali mi namiesto toho taký podobný len od iného výrobcu OFLOXIN.....

a kde sa dá zohnať ten extrakt z tých olivových listov a ako sa používa?????

RNG

Ureaplasma urealyticum nie je bakteria, ale vnutrobunecny parazit, mykoplazma. Preto na nu neposobia ucinne antibiotika, ktore su navrhnute specificky na bakterie.
Na mykolaznicke nakazy su ucinne najma citricidal, extrakt z olivovych listov graviola, uncaria tometosa(cats clav ,na Slovensku z neznamych dovodov indiansky nazov Vilcacora)a najma jej velmi ucinny vytazok, Samento/Prima una de gato a samozrejme ich kombinacie pre zvysenie ucinnosti.
Pomahaju proti nej aj rozne ine odmaskovace, ako NAC a rozne enzymi, ktore ju odmaskovanim v bunkach spravia "viditelnu" pre nasu telesnu obranu.

nicca

domáce zviera?to som zatiaľ nikde nečítala takú možnosť...všade sa píše že sa prenáša hlavne pohlavným stykom...

a keď je to chronické to čo vlastne znamená?

nicca

no nakoľko žijem na dedine mám psa a potom typické "dedinské" by som povedala sliepky...ale ten je poväčšine zavretý v ohrade, prečo?

nicca

no nakoľko žijem na dedine mám psa a potom typické "dedinské" by som povedala sliepky...ale ten je poväčšine zavretý v ohrade, prečo?