To fakt je tolko ludi chorých?

Príspevok v téme: To fakt je tolko ludi chorých?
Lulu2011

Stale ked tu kliknem, je tu hrozne vela novych tem, take a hentake bolesti, pichnutia, cudne stavy, psychicke problemy. Niektorí ludia tu prispievaju nonstop. Naozaj su ludia takí chorí? Co s tým?

Ja mam pocit, ze cim viac takych veci citam, tým mam horsie priznaky a je mi horsie, asi si dam odstavku od takych for aspon na chvilu a to tu nechodim denne.

Nestavaju sa z ludi po nejakom case na takýchto forach hypochondri, ci neprevladnu rozne strachy a sugescie?

ci naopak mate pocity, ze ked niekto s vami suciti, citite sa lepsie?

Carie

si na fore zdravie, je logicke ze tu maju ludia otazky tykajuce sa chorob. Ked pojdes na ine forum zamerane na nieco ine, nebudes musiet citat o chorobach.

Lulu2011

youki - ja mam praveze pocit, ze ti nebojacny v podstate zdravi, co idu na esteticke operacie su stastnejsi a zdravsi ako ostatni, lebo proste beru ako fakt, ze to jedine im zlepsi a skvalitni zivot, ked dosiahnu svoj idealny stav-teda zjav, su vyrovnanejsi, veselsi a tym padom aj zdravsi

maros - to by nebolo velmi odbre :))) ktovie kto by ma uz davno zožral :D

Maros 75

A co je horsie......geneticky chori ludia plodia geneticky chore deti a.....co bude dalej? Nekvalitna genetika ludstva.

youki

dnesna medicina je na takej urovni, ze nie je mozne najst zdraveho cloveka, na kazdom najdes nieco
Zalezi od uhla pohladu, mnohi z tych co sem prispevaju si nevazia co maju, riskuju zdravie ked to nie je treba pre krasu co sa neskor prejavi.

Maros 75

Ak by medzi ludmi fungovalo to co v prirode,ze chore zviera sa stane obzivou ineho zvierata.......zrejme by nas bolo na zemi len cca jedna miliarda.

kajush

Bohuzial , dnes je kazdy chory , a aj ten co si mysli, ze je zdravy , pride ku doktorovi a zrazu je chory :D vzdy sa nieco najde ... raz toto raz hento. ... mne tiez furt nieco je ,momentalne mam problemy so zubom...:( toto forum ale na mna neposobi depresivne, prave naopak , stale ked sa tu zverim s nejakym problemom, mam v sebe taku nadej, ze hadam niekto zaziva alebo zazil cosi podobne a poskytne mi nejaku dobru radu :))

mind

Veľmi dobrá otázka. Tiež mám niekedy pocit, že toto fórum vo mne vyvoláva depresie, lebo sa vlastne neustále zaoberám problémami a snažím sa vcítiť aj do iných, aby som poprípade vedela poradiť, síce si neviem rady sama so sebou.