co si myslite o ludoch v znameni vah a blizencov ?

Slobodna

No ja som sa vo svojom živote od žiadna blíženca nikdy nedočkala ospravedlnenia ani odpustenia. A to ten s ktorým žijem je dvojitý a typický blíženec. Každé znamenie ovplyvňuje aj ascendent, preto to na niekoho sedí viac a na niekoho menej.

ala123

vedia odpustat ale neskor... a neskor sa aj ospravedlnia... vacsinou... a vacsinou ich to potom aj hned prejde... ale vahy to trapi vecne...

ala123

no a ja mam doma mamu blizenkynu a este aj priatela no vidis a musim zvladat :D teda nemusim no :D ale zas na priatela to tak nesedi... zeby striedal nalady a tak.. lebo je na zaciatku blizencov narodeny

Slobodna

jahodka nesúhlasím, Blíženci odpúšťať vôbec nevedia, práve naopak, sú veľmi pomstichtiví, všetko si pamätajú a raz, zákerne, keď to najmenej čakáte, vám to všetko zrátajú a vrátia. Takisto nesedí dobrá pamääť,ako vzdušné znamenie sú veľmi rozlietaní - zábudliví, roztržití.

ala123

no ved toto aj ten jeden dotycny je 16 juna a neni typicky blizenec ale mama ta je koncom maja a to presne sedi na nu :D

Slobodna

Blížencov nemám rada. Majú dve tváre a nikdy neviete, ktorá príde domov :) Doslovne to platí o ich nálade, charaktere, ak sa dá o nejakom vôbec hovoriť, úplne o všetko- sú to rozpoltené bytosti, najviac ma rozčuľuje na nich fakt, že začnú milión robôt a ani jednu nedokončia, neupracú za sebou. Okrem toho je to vzdušné znamenie, čiže nikdy nevydržia na jednom mieste, za partnera do vážneho vzťahu sa absolútne nehodia. S jedným blížencom musím žiť, je to hrôza, našťastie to nie je môj partner ani by som nechcela, ani zadarmo.
A váhy nepoznám, nejak sa v mojom živote, žiadna váha nevyskytla.

jahodka123

Tak na mňa tie zlé vlastnosti nesedia možno preto, že som blíženec až v polovici júna, čiže mám nábeh na raka :DD

ala123

presne tak vahy su take... a este k tomu dodam ze velmi uprimne a impulzivne a stoja si za svojou pravdou ked vedia ze maju pravdu :)

co sa tyka blizencov tak falosni su hlavne ti co su v maji narodeni ale celkovo na nich dost sedi co je popisane :))

vyborne

u vah nejde o to ze sa snazia mat stale pravdu, ale vacsinou maju silnu potrebu sa zastat slabsej strany, cize ked vy pooviete A, oni povedia B, aby vyvazili obe strany. Podla toho aj menia nazory, vedia jednu vec pred ludmi aj zatratit, aj obhajit, podla toho, co v tej spolocnosti prevazuje. Zle znasaju nespravolivost a maju potrebu byt vzdy dokonale. Inklinuju k zenskym veciam, vacsinou umelkyne, alebo maju aspon umelecke prvky(malovanie, spev). Nela pociskova alebo A. Banasova su tiez vahy.

Blizenci, tak s nimi nemam moc dobru skusenost. Strasne klamu, teda aspon ti dvaja, ktorych poznam. Ale neskutocne.