preco mi priatel robi to co jemu by vadilo

xxxxxxxx

doubledog!!
a v čom je akože podla teba nevyspelá? za to, že jej vadí, že obletuje druhé ženy a jej to prekáža???????? trápne, že si toto napísal, pretože to sa žiadnej žene nepáči! neviem či si ty žena alebo chlap ale asi chlap a asi aj ty robíš to isté a nechápeš ako sa to ženám nemôže páčiť!!!!

Carie

...lebo je arogantny xuj. Musis mu robievat to, co on robi tebe, potom sa bude oduvat a budete sa hadat a nakoniec si povie, ze si najdu nejaku inu hlupu, ktora ho bude bezmezne obdivovat a nebude chciet rovnopravnost.

xxxxxxxx

hmm, to mi je lúto, ale je už iba na tebe, či si to necháš robiť alebo ho pošleš k vode. Zbytočne ti tu budeme radiť, pretože ti ho poznáš najlepšie aký je a len ty vieš čo chceš :) držím palčeky

ala123

tak je.vies ale mna uz unavuje stale sa snazit odznova pri kazdom ked sa spravaju ako sa im zachce.. nemam stastie a tiez nechcem vela chlapov v zivote a stale len skusat, obetovat sa a dookola..ved sa takto clovek utrapi.. a samemu tiez nie je dobre..

talentmania

Ty si myslis ze uz si lepsieho nenajdes ktoreho budes milovat a aj on teba?A nie ti to len tvrdit!
Preco si snim ked ta takto trapi len mi nevrav ze ho milujes lebo aj tak to daleko nezajde ked ta to az tak serie ze tu musis pisat na forum

ala123

ano skusila no on nato nic...len ma odjebe a vycita moje chyby ktore s tym vobec nesuvisia ktore su uplne z ineho sudka.. robi napriek typicky blizenci ked mam uz tak povedat

ano povedala a vela krat ale on sa za pravdu nahneva a posle ma kadetade.... ako handru..a popritom mi tvrdi ze ma miluje... ked je kludny je vsetko ok je mily atd... ale ked sa nastve neni s nim konca kraja a uraza sa... nevyspele dieta 25 rocne...