Pivne brucho

Príspevok v téme: Pivne brucho
BENEZ

Prosím vás ja už vážne neviem čo robiť chodím 4 krát do týždňa do posilovne som v nej 2 hodiny cvičím na objem prsia všetko pekne rastie mam ale pivné brucho kvôli nemu chodím do posilovne vôbec sa nezmenčilo ani o trochu ked ho napnem není v nom as nejak moc tuku nechapem prečo môže biť také velké zvykol som si ho mat trochu stiahnutý a napnutý ale ked ho uvolním puf velké brucho a neviem sa sním ani nadýchnuť je to úplne ako keby všetky vnútornosti sa tlačili von z brucha neviem si rady pls a nejdem moc ako jem aj mastne neobmedzujem ale vážne že v malinkých dávkach...... PS: Pivo nepijem alkohol ked je prečo oslavy atd...

Bilyn

Mal som presne to isté.Bol som zúfalý.Napučané brucho,ktoré nieje z tuku.Stretol na dovolenke v Egypte jedného liečiteľa bol to Čech. a ten mi povedal,že sa somnou staví,že to brucho mi do konca dovolenky spľasne. ja som neveril tak som sa stavil o 100 eur a trochu sme sa opili.Ked som vytriezvel z opice vo vrecku som našiel recept na prípravu tabletiek a tri tabletky. Bral som to s rezervou, ale napokon som ich skúsil.A predstavte si ono to zabralo.Touto cestou sa mu chcem poďakovať a vysím ti stovku.

xdanielax

tak to je ale blbee ked nevies co a kedy jest a chces byt svalnac :)
kolko mas rokov, mimochodom?

a ano, brucho moze byt aj z toho, ze jes malo, lebo telo si uklada. Urcite ti odporucam nastudovat si nieco o tej strave, telo potrebuje ziviny, ked ho 4x do tyzdna stresujes v posilke.
Mrkni na stranku sportujeme.sk a studuj.

BENEZ

tak ja vôbec neviem jem kedy som hladný a tak nemam šajnu kedy mam čo jest kde si to mam zistiť alebo ako a myslíš že by som mohol mat pivné brucho kvôli tomu že nejem ? :/

xdanielax

benez,

prosimta to co mas za jedalnicek? A este k tomu chces pribrat svaly. Si nikdy necital co treba jest alebo co? Ved ty nic nejes :( jasne ze mas pupek.

valium

dobry den.prosim chcel by som sa spytat,ci rinoplastika alebo pivne brucho sa moze robit aj na splatky,,a kde je vase stredisko.dakujem.

BENEZ

tak ja som nikdy vzivote neranajkoval :D nemam nato čas :D na obet zjem čoja viem napr dnes kúsoček mesa teraz si akurát dám 2 kusy chleba s niečim neviem čim nič viac a zajtra tiež tak podobne neprejedam sa a nejem až do sýtosti cez deň zjem max tak jogurt nič iné na stole mam vždy mineralku nič sladké McDonald\'s ano ked náhodov dačo tak zjem ale naposledy som jedom niečo z McDonaldu pred dvoma rokmi :D makam na sebe a aj vydím že to ide ale sa bojim že na tom bruchu nikdy neschudnem ked ho mam nafuknute strašne ako keby že idú vnútornosti vypadnuť....
ešte niečo nemam rád kávu nepijem ju ani ráno snažim sa ju nepiť račej si dam kakao uš od dectva pijem ho občas ráno ale ked že ano tak asi pol litra :D račej ako kávu myslíte že to bude tým ?

Katka87

A ako sa stravujes? Mam kamarata, ktory je dost ako obezny. On sam hovori, ze to zdedil po dedkovi a ze on predsa neje vela. No ked ho vidim ako sa stravuje, musim sa smiat. Ranajky niekedy vobec neje, kvoli diete. Potom na obed sa nacpe masom. Na veceru maso a druhu veceru ma o 10-11 vecer a da si zas bud maso, alebo tortu alebo podobne. Medzi hlavnymi jedlami si dava vselijake cokoladky a sladkosti. Pije len kolu. Ked sa stravuje vonku, tak len McDonald's alebo podobny fast food. A sa divi, kde sa to sadlo bere. Inak mnohi chlapi si neuvedomuju, ze ked chcu schudnut, nemaju prestat ranajkovat, ale naopak, nedavat si aspon tu druhu veceru.

xdanielax

tak ti neostava nic ine len na nom zamakat. Posilnit nie len svalstvo brucha ale aj chrbta a dbat na spravne drzanie tela.
Skus vhodne upravit stravu, mozno jes praveze malo..a pridat kardio. Ked uz ani toto nepomoze tak nic uz potom :P

BENEZ

nie nie nejem velke porcie ajtak ja racej jem chleba a take tie ked tak ta meso sem tam ciže vtom to nebude a v prejedaniu už vôbec nie nejem vela a uš neviem čo mam spraviť