Rozchody

User_37597

hej hej...pamatam ked som sa opytala pri rozchode z jeho strany ci ma este lubi...a on ze ano a o 5 minut na to ze uz nie..hned mi bolo jasne ze ma inu.nepriznal to ako inak :D
a inak sa mi este strasne paci veta typu: vsak mozme ostat kamarati,kludne sa hocikedy zastav rad sa stebou stretnem :D prisahala som si ze ak to este raz budem pocut od niekoho tak ho vykastrujem na mieste :D

jahodka123

My ženy sa z toho skrátka potrebujeme vykecať. Kecáme o tom stále dokola, až sa z toho dostaneme časom a je fajn. Chlapi to ale dusia v sebe, čo je horšie, čiže to, že "to tak neprežívajú" nie je pravda. Teda ak išlo o skutočnú lásku z ich strany.
vo vsetkych zenach potom vidia tu byvalu.. - to je problém toho mojho bývalého, čo ma poslal do predele po 3,5 roku a podvádzal ma. Doteraz si trieska hlavu a nevie sa z toho dostať, že si to zavinil ešte aj on sám...

Deee

Klamstvo, zavadzanie o spoločnej budúcnosti, ktorú so mnou neplanoval... Az ked som odstrihla všetky kontakty si uvedomil čo stratil...nevazil si, čo vo mne mal...
V druhom pripade ziarlivost, obmedzovanie, to bolo na nervy, bol ako pijavica...ešte teraz ma mrazi...poznáte tu vetu: Lubis ma ešte? Vyslovenu po sty krát v jeden den? No mne sa uz neskôr láska a hlavne trpezlivosť minula

jankaaaaaaaaa

muzi to ani tak neprezivaju ako zeny. oni sa rozidu, este nakydaju na byvalu, alebo prave naopak vo vsetkych zenach potom vidia tu byvalu..

Anaya

Tak ja mám za sebou dva a obidva zo strany partnera :-(.
Prvý- lebo vraj na mňa nemá čas...a druhý, lebo sa jeho city zmenili a nie je to už také by z jeho strany malo byť... ( myslela som si vtedy, že niekoho má, ale je sám aj po roku od rozchodu, tak....:-(

jahodka123

jankaaaaaaaaa - u mňa tak isto. Všetko sa mi kazí, čo sa len dá a smola sa mi lepí na päty jak keby som si tam natrela sekundové.. Keby nebolo toho mojho miláčika, už by som sa asi zbláznila.

bibisa - oni nemajú potrebu riešiť takéto veci verejne. To len my baby :DD

jankaaaaaaaaa

vsetky sme nakoniec nasli to co sme nikdy nemali a sme spokojne :)
u mna je vztah asi jedina vec co ma tesi v tomto obdobi