HELP!CHYBICKA KRASY!

ivula

prosim poradte mi mam viditelne fuziky nad hornov perov a vobec neviem co mam robit chcela by som sa toho zbavit tak co mam pouzivat weet alebo ja neviem prosiiiiiiiiim poradte mi

warm

ja mam velky problem s ochlpenim na nohach je to hrozne nie z predo ale skor zo zadu nechces sa depilovat ani holit ... pocul som o nejakom prostriedku ktory vraj v masirujete a oni povipaduju... ale neviem ci to je pravda neviete niekto kde taky prostriedok zohnat??...plz...

slavina

Tiež mám chlpy na rukách a až do nedávna som si ich holila a vôbec sa nezmenili,stále sú rovnako jemné,možno len náhoda.Ale pred časom som si kúpila depilačný strojček,aby som nemusela chodiť na depiláciu do salónu a vytrhávam si chĺpky raz za 3-4 týždne a nebolí to až tak veľmi,dá sa to zniesť a hlavne je to záležitosť len niekoľkých minút a oveľa lacnejšie než depilácia v salóne..A používam ho na všetky ochlpené miesta.(okrem podpazušia,tam som si netrúfla,lebo je tam veľmi citlivá koža)

mojka

ja mam teky isty problem.a riesim to holenim, nikdy som nelutovala,ze si holim ruky, ani sa tym netajim. skusala som aj depilaciu, ale potom mi chlpky zarastali a robili sa mi pupaky. obcas pouzijem depilacny krem weet, ale z toho mam zase podrazdenu pokozku a nie vzdy mi to odstrani vsetky chlpky.
po holeni chlpky nemam vobec tmavsie, sice, ked ich mam dlhsie, na dotyk je citit strnisko, ale vzdy lepsie, ako dlhe cierne chlpy.
v zime si ich holim tak raz do tyzdna, v lete castejsie, ale nezabere mi to viac ako 2 minutky, takze ...

ewka

hm, neviem ako ostatne, zeny, alebo dievcata.., ale ja si holim ruky, a mam kraasne jemne, a som spokojna, niekedy lutujem, ale to je malo, a poznam viac pripadov, co si holia ruky,

izabelka

urcite ze hej depilacia alebo holenie je to krajsie teda ak si zena a vyzera to pekne hladko ja to mam zdepilovane mne sa tiez na mne chlpy nepacia a hlavne ak mam spolocenske saty a naramky a elegantne hodinky uz vonkoncom nie

dilajla

Ahoj off ja mam taky isty problem ako ty a ja si to vytrhavam so strojcekom raz za 1-2 tyzdne a vobec sa to nezhorsuje...cize pohoda...a bolest je len 1 krat....strojcek kupis uz aj za 500 Sk...cize sa to oplati... :))) skus...myslim ze je to celkom fajn