Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
brum

Poradte mi, ako mam zviest muza? Moj milacik je v posteli velmi aktivny, no teraz prisiel s tym, ze by bol rad, aby som ho zviedla. Komunikacia tu nezabrala, pretoze povedal, ze to necha cele na mne. Tak ako??? Ja nemam ani potuchy. Som dost hanbliva a kym zacnem nieco robit, on to zvacsa nevydrzi a vrhne sa na mna. Pls poradte

niagara

brum,takze sa stale tak trochu hanbis.aj ja som taka:))) tiez je iniciativa skor v jeho rukach,a aj sa ju bojim prevziat.vzdy bol sex skor podla neho a ja som sa prisposobila.nie je to lahke,ked uz ste si tak zvykli.tak skus tu satku,povedz mu nech nic nerobi,len vnima,citi..a prijima..uvolni sa.mozno sa ti to nakoniec aj zapaci:)

brum

elle: presne:) konecne moj clovek. ked mne je to take blbe... vzdy s tym zacina on a teraz si toto vymyslel... rada mu spravim radost, dokazem to, on pri mne ide vyletiet z koze. ALE musim byt spravne naladena. Teraz citim skor tlak, ako to prijemne vzrusenie... tak teda uvidim, co v piatok.

elle

brum ja mam ten istý problém, stale čakam že on začne ako prvy a už si ma tak naučil. Teraz mi stale hovorí že akoby ho potešilo kebyže ho nejak prekvapím v spodnom pradle aj s podvezkami, zatancovala by som mu, a robila by som s ním čo chcem. Lenže mne je to blbé tak sa hambím a stale sa chechocem...

brum

Niagara: uz sme spolu velmi dlho, lubime sa a pomaly sa schyluje k manzelstvu. ozaj si rozumieme a polohy uz mame vyskusane takmer vsetky. ide o to, ze sa budeme milovat cez den-za svetla a to mi vadi...este stale sa ho trocha hanbim. a vzdy, ked mam prevziat iniciativu, akosi neviem, co mam robit... inak -nie som vobec frigidna-som maximalne vzrusiva...len toto mi akosi nejde. ale skusim to asi s tymi zaviazanymi ocami. juj...este som pred milovanim s mojim drahym nikdy nemala takuto tremu

niagara

brunuska a mozes sem hodim aj tu stranku o sexualnych polohach:))nech sa brum inspiruje:)

brum-spravte si prijemny vecer,kupte flasu vinka a uvolni sa.:)

niagara

ako dlho ste spolu? hambis sa este pred nim?ja by som skusila aj tu šatku na oci -ved neskor ked bude rožhaveny ju mozes dat dolu.. mozno sa aj viac uvolnis,naberies sebavedomie a zacne sa ti to pacit. presne,on nebude vediet,na ake jeho miesto prave zautocis..vcit sa do jeho pocitov a rob mu to,co by bolo dobre aj tebe..drazdi ho a v najlepsom prestan,pokracuj na inom mieste,ale on nech len sedi/lezi..(povedz mu:) pekne ho tym rozrajcujes to mi ver. a mozno by pomohol aj pohar vina na povzbudenie:)

brum

brunuska: dakujem:-)
katty19: no, asi to bude ozaj parodia:)))) dam vediet, ako to dopadlo. len nechcem, aby to nakoniec vzal do ruk on a opat nebol spokojny...on vzdy zacina, ja sa zapajam. proste-ja nie som dominantny typ a ani nikdy nebudem.