Chýba mi objatie

Vojtoo

Freehugs je kravina :D
keby mali ludia ludi, ktorych mozu v bezprostrednej blizkosti objat, tak by nepotrebovali chodit cez pol mesta ( ci kraju) a by mali nahodne objatia :D
tiez si nedokazem predstavit objimat niekoho len tak.. ako nahodneho cloveka :D
to mi pride mechanicky fyzicke objatie, ktore len maximalne oblafne mozog chemiou, ale dusu necha nedotknutu :)

Agnes999

To free huges, ako obdivujem tie baby ze sa na to daju, mne by zas nebolo prijemne ak by ma mal objimat hocikto, barsjaky stary, skaredy, smradlavy chlap, mozno bezdak. Ci oni si vyberaju kym sa nechaju objat a kym nie?

Somjaja

anjelik, presne tak, okrem toho pise :
Potom zmizne strach oslovit peknu slecnu, pozriet sa jej do oci, usmiat sa. A objat.
Cize je to len o zbaleni baby, ktora naleti (ak sa taka najde na tie jeho nezmysly) - a co ak tie co chcu objat nie su az take koceny, ale maju krasnu dusu? Tie kto ma objat? Boze ake povrchne to co pise...

anjelik*

Sarael, strašne veľa krásnych slov, ale postrádam v nich hĺbku a skutočné pochopenie, čo láska je. Iba kecy a výhovorky, čo jej bráni, ale ani náznak, čo to je. Keby si to vedel, nemal by si potrebu o tom písať...o lásku sa neprosí, o láske sa nekecá, o lásku sa nemodlí,láska nie je Ježiš,láska nie je nebo.A lásku ti nikto neberie..to buď v sebe máš a potom nie je najmenší dôvod o tom rečniť..alebo nie a iba píšeš, aké by to malo byť a čo by to malo byť. Čiže nemáš to a chceš to. :o)

Sarael

Diky.
O laske by som mohol robit prednasky. :-)

Je to o dychani lasky.
Vo vas sila vyrasta, co vas od dychu lasky, od daru z detstva ticho a zakerne pripravuje.
Zapaly v crevach, v bruchu, plne brucho jedu, aby vas o dych pripravila. Stale brucho prejedene, jedla 3x viac, nez by tam malo byt, o dych lasky vas pripravuje.
Zlakava mysel, puta pozornost na telku, na vsetky nezmysly, zatial co po malych kuskoch berie to najdolezitejsie, dych lasky, ticho a nepozorovane.
Najvacsi dar z detstva vam bere, dusu vam vezme. Na nic nieje energia, nieje vola. Otrokov z vas porobi.
Nepozorovane.
Lebo neviditelny protivnik je najhorsi protivnik.

Ale, kto sa pyta po pravde, zachvilu ho uvidi.
A laska bude odmena, ked po schodisku vyjde, po krutom schodisku, boja pekelnom, vysliape v krvi, ako Jezis.
Potom zmizne strach oslovit peknu slecnu, pozriet sa jej do oci, usmiat sa. A objat. Potom tam uz ten strach nebude.