Strasna minulost

Príspevok v téme: Strasna minulost
Minulost

Ahojte chcem sem zverit svoj pribeh,vlemi by som bola rada keby ste sa k tomu vyjadrili a pomohli mi,aj ked viem ze si musim sama pomoct,pred rokom som boola uplne sprosta a odvtedy sa nenavidim robila som k...je mi z toho zle bola som z doast muzmi,zanechalo to na mne psychicke nasledky,to ze sa nenavidim uz je to sice lepsie lebo aj chodim do skoly,pred tym vobec ostala som uplne sama vycelenena z kolektivu bez priatelou,neviem sa zaradit do spolocnosti myslim si ze to kazdy o mne vie bala som sa ludi,zacala som sa hrozne prejedat vazila som aj 70kg teraz som uz schudla,ale nieje to bohvieco mam problemy sama so sebou ako sa mam mat rada,pred tym som pocuvala nazory mojej sestry ake su peniaze dolezite vidim kam to dospelo,ze som sa totalne potopila,neviem si dalej predstavit moj zivot uz som mala davno koncit strednu,pritom idem do 3.roc.a na novu skolu chcem si tam vytvorit dobre meno aby som si ziskala kamaratou,bojim sa ze kvoli vyzoru to nezvladnem lebo niesom modelka,co moja sestra je a dava mi to strasne najavo.Dakujem velmi pekne za vase nazory ako by ste to riesili vy ako sa mam z toho dostat a odcinit taku hroznu vec co som urobila a najst pochopenie u druhych ludi a ako sa mat znovu rada,rada by som si nasla aj priatela ale neviem ako:(

:)

..ja mam 19..zažila som to iste.bo boli v tom aj drogy..no narozdiel od teba u mna to vie malo ludi...mam priatela ktory sa to bohužial dozvedel až po mesiaci chodenia..nebolo to lahke ani premna ani pre neho no nesudi ma zato..bolo tažke sa stym niekomu zdoverit no dnes som rada že to všetko o mne vie a pomaha mi stym žiť..predsa na minulost a hlavne na takuto ťažku minulosť sa zabudnuť neda.takže asi viem ako sa citis:)..tiež mi s mojim "liečenim" pomohla knižka.-).. a inak tiež to bolo len koli financej stranke.clovek by neveril čo v zufalstve spravi.nastastie maš to za sebou:)držim palce aby si si našla aj ty priatela ktory ta zato nebude sudit:)..a skareda zato určite niesi:)

Minulost

Aha dakujem velmi pekne za nazory,ja mam 18 a idem do 3 rocnika a nemaju sa to ako dozvediet lebo to je v inom meste:D,ale stale sa citim zle za to co som urobila neviem si to odpustit,a mne povedali kamosky tak ze kebyze oni su chalani uz by ma nikdy nechceli ani kebyze mam vs som sa zmenila nic,lebo to nechava hlboke rany na cloveku a ono to nebola z nudze ze nemame co jest ja som z dobrej rodiny ja som len uverila jednemu kkt...teraz nato naraza aj cela rodina a robila som to asi dva tyzdne dokopy:(ale bolo to peklo,take ponizujucee radsej by som upratovacku robila,len nechapem ako sa riesi napr. otvorene prostitucia ako sa potom zaclenit do normalneho zivota a brat ako keby sa nic nestalo problem je ze som to vesala na nos par ludom a podla mna je to kktina hovoirt to niekomu aj tak mi dotycny nepomoze zivot ma uz vela naucil aky su ludia zly nikto ti nemoze len rodina a kupila som si jednu knihu o takejto babe ale ta ma este horsi pribeh ako ja a dost smutne teda hrozne mienim si ju este raz precitat,ale uz to nikdy nechcem zazit ja neverim ze budem mat dakedy muza:(a ked vidim tie pariky atak,a e este sa citim skareda hrozne :(

ta3

Minulost,
uz to same osebe, ze si si uvedomila vlastnu chybu a chces to zmenit, je polovicny uspech na ceste za tym co chces dosiahnut a sice opat sa zaclenit do spolocnosti, dokoncit skolu, najst si priatelov, lasku atd. Jednoducho urob ciaru za minulostou a uz sa neobzeraj spat, hlavne si uvedom, ze vsetci robime vacsie ci mensie hluposti, chyby, nikto nie je dokonaly, ked toto pochopis, lahsie si odpustis, co je nutne, aby si si zase zacala vazit samu seba, aby si zacala mat rada samu seba, neboj sa ludi, nic zase az take strasne si neurobila, nikoho si predsa nezabila, neizoluj sa, chodievaj von, bud mila, priatelska, ludia Ta postupne prijmu medzi seba a chlapcom to nemusis hned vesat na nos co bolo, ale ak stretnes chlapca, na ktorom Ti naozaj bude zalezat, tomu to povedz, pravdaze nie hned na prvom stretnuti, aby si ho nahodou neodradila, daj mu sancu trochu Ta spoznat, ale potom na takom 3-4 rande mu to povedz, ak to bude ten spravny, pochopi Ta a neodvrhne, ak sa tak nestane, potom nemas co lutovat, nechaj ho ist, lebo to nebol ten spravny pre Teba, pre vonkajsi vzhlad sa velmi netrap, je az druhorady, ovela dolezitejsia je vnutorna krasa, na ktorej teraz musis zapracovat, aby si sa stala pre ludi opat prijemnym a pre chlapcov opat pritazlivym dievcatom, vela stastia

monika99

a este k tomu z jakych penazi si zila je tvoja vec,co ta po druhych,zivili ta oni??..je to len sprosta zavist ludi...

monika99

to prejde..je tazke zastavit myslienky ale daj tomu cas...a uvidis ze vsetko zle je na nieco dobre..viem o com hovorim..

Excita

Ozaj, este som nieco chcela dopisat:
ak si si ozaj sama v sebe uvedomila, ze to bolo nespravne a uprimne si to olutovala a ak budes rovnako uprimna aj k muzovi, ktory sa do teba raz zalubi, bude s tebou radost zit. :)
Ten muz, o ktorom som pisala, ze sa zalubil do prostitutky, sa vzdy chvali s tym, ze jeho zena urcite nepodvedie. Ona si tiez uvedomila chybu, olutovala to a teraz je vdacna za to, co ma pri nom. A na ostatnych muzov nepozrie ani omylom.
Mozno to bude aj tvoj pripad. :)

lost

Co tak napisat knihu?
- o tvojom zivote (vymyslena osoba napr,autorka bude anonymna atd..)
mozno pomozes vela ludom, ked im zabranis urobit rovnaku chybu..

Tak ale vzdy si mozes spravit CIARU
_______________________________
a zacat od zaciatku :)