Dávam si tak rok

Príspevok v téme: Dávam si tak rok
smutný23

Nechcem radu, len som to niekde zo seba musel dostať

Už dlhšie rozmýšlam nad tým, že to tu ukončím. Tá osamelosť a depresie sa nedajú vydržať už. Život je pre mňa doslova utrpenie. Nechápem prečo som sa vlastne narodil. Nemám žiadnych skutočných kamarátov. A tých čo mám, sú vlastne len ludia s ktorými chodím "pařit". Čiže stretávam sa s nimi tak raz za týždeň. Ostatní majú prácu, frajerky, čiže kašlú na mňa a tak celé dni trčím doma za pc...Nikdy som nebol zalúbený, priatelku som mal, ale ten vzťah nebol nič moc. A čím som starší, tým je ťažšie pre mňa si nejakú nájsť. Moje sebavedomie je velmi malé, niekedy mám dokonca pocit, že som odpudivý.Deprimuje ma, keď vidím tie zalúbené páriky, alebo keď vidím peknú babu a viem, že tá o mňa ani nezakopne..Neviem si ani nájsť prácu, po niekolkých neúspešných pohovoroch nemám už chuť chodiť na ďalšie....

Čiže nemám priatelov, priatelku, prácu, rodina to radšej nekomentujem, nemám na nič talent, som len šedý priemer, ak nie podpriemer, ktorý tu nikomu nebude chýbať. Dávam si tak ešte rok života a tento rok si skúsim poriadne užiť. A ak sa nič nezmení k lepšiemu, ak nebudem konečne aspoň trocha šťastný...

velrybka

:D :D :D ako som sa dobre pobavila,daj si na mna pozor,ja som velky bubak :D
chlapce proste musis zmenit myslenie,brat veci trochu z inej strany...a ja mam co robit,pomahat ludom je mojim poslanim vies? a smejte sa mi kolko chcete,cim viac sa budete smiat tim budem viac rada,lebo dnes sa iba vsetci mracia a malo ludi sa usmieva...a isto nechcem skodit,preco by som mala skodit? ved dookola ludia kazdemu skodia no najviac skodia ludia sami sebe...
KakaoNepijem--- skoda ze nepijes kakao,mnamka to je :D

Carie

Smutný ak máš depky, nájdi si nejakého dobrého psychiatra, čo ti dá nejaké dobré antidepresíva, tie ťa naštartujú. Ja viem, že v depke človek nemá niekedy ani chuť vstať z postele, chýba mu energia na čokoľvek. Ale tie antidepresíva ťa z toho dostanú. Babu si nájdeš, hen už sa ti hlási velrybka :) Určite nie si tak odpudivý a u muža vzhľad nie je dôležitý. Ak máš nejaké problémy, nájdi si nejakého psychológa, u ktorého sa môžeš vykecať, nahradí to dočasne aj kamošov a ešte mu aj môžeš povedať čokoľvek.

Barborka27

Kakavko :) aj tá ovecka ma rozosmiala..
sa tu rozbieha diskusia a sam zakladatel temy sa nevyjadril co vlastne ocakava od tohto fora. Radu, kamosov?..

KakaoNepijem

smutny23 > davaj si pozor na velrybku, clovek ktory ta chce naucit zit, zrejme nema co robit a tak sa rozhodol skodit

Barborka23 > ty jedna ovecka, pozri si vyznam slova 'zdravy' a vyznam slova 'prekazka'... logicky, ak sa naucis zvladat tieto prekazky, vyhrala si, si spokojnejsia - zdravsia

system

The secret nieje blbost ;) nieco natom bude :) ... zacinam verit tomu ze toto forum je lepsie nez osobny psychiater :D
predstav si ze by si mal zivot bez starosti, nic by si nemusel robit, skolu by si uz spravenu mal, mal by si prachy (len tolko kolko by si potreboval aby si zase nemal problemy s firmou a kde ich utracat) proste bezstarostny zivot. kruci to by musela byt riadna nuda :D aspon podla mna. a tak zivot so vsetkymy starostami a prebdene noce nad nevyriesitelnym problemom... :D na tomto fore najdes aj takych ludi ktory nemaju ani tych kamosov ako mas ty, na tyzdene " akcie " ;) ver tomu ze co je zle moze byt aj horsie :) az tak zle natom niesi len mas blbe zmyslanie ;)

velrybka

ach jaaaj...a moj zivot je takou prechadzkou si predstav! ale tazko to niekto pochopi ze sa da zit aj inak,nie tak ako diktuje dnesna spolocnost...smutny ani ja som neverila,je to prilis americke scifi,ale ked som videla ako zije jeden moj kamarat skusila som mysliet pozitivne a ono to zacalo fungovat,netvrdim ze nemam problemy,ano mam len som sa ich naucila brat inak...ak chces daj mi nejaky tvoj mail,napisem ti osobne..ja ta to chcem naucit :) ale musis trosililinku chciet aj ty zmenit svoj zivot k lepsiemu..hm a mas 23 rokov? to by si tak akurat ku mne pasoval ;) ja budem mat o mesiac 21 :D

Barborka27

kakao sak ty ani nevies co pises, najprv spravne vyjadruj svoje myslienky a voľ správne slová, lebo inak to vyznieva dost nelogicky. Chalan tu ma depresie a ocividne mu robi problemy bojovat so stresom a inymi vecami, ktore bezne k zivotu patria a daju sa zvladnut - ale slovne spojenie zdrave prekazky? smejem sa :)

KakaoNepijem

No nie, stres, nepokoj a nepohodlie su v zivote podivna anomalia, ktora vobec netvori sucast zivota, pretoze zivot ma byt prechadzkou ruzovou zahradou plnou sladkych cukrikov.