Ucitel - citi ku mne nieco ?

Príspevok v téme: Ucitel - citi ku mne nieco ?
Truffla

Ahojte, uz som sem pisala ze sa mi paci isty ucitel, co ma 30 a ja ze mam 17 a tak....
No teraz vsak mam pocit ze sa to niekam mozno aj pohlo ...
Bajprv sme spolu robili jeden projejt zo zemepisu a stretli sme sa po skole aj s nasimi psami. Ked sme zmapovali karlovku, tak sme si sadli do parkuna travu a rozpravali sme sa asi pol hodinu a take pohlady dakedy a usmevy ... A kedze projekt bol uz dokonceny povedal : takze to sa uz nebudeme stretavat ? Ale bie a zasmial sa.... Odprevadil ma domov. Piseme si smsky, ale to len tak ze kedy sa stretneme ohladom zemep. Projektu... Teraz vsak sme to dokoncili a dohodli sme sa ze mu mozen hocikedy napisat sms a pojde von vencit. Rano cestou do skoly sa stretavame aj v elektricke a stale sa spolu rozpravame, pytal sa ma kedy mam narodeniny a tak, pameta si o mne vselijake detaily napriklad v akom meste zije moj dedo a tak... Predvcerom isiel domov zo skoly a bol tam s inymi ziakmi ale prisiel za mnou ....

Citi ku mne nieco ? Mame sancu ? Ako zistim ze ci sa mu pacim ?

Dakujem !

xyzz

Ježišmária čo ju tu zdrbávate za slovo žiaci a zemepis... som druháčka na SŠ a tiež hovorím žiaci... a zemepis, no bože...

Truffla

Mam na stene obraz londyna :D

Nie vazne budem mat 17 ... ;)

Som v prvom roc.

No akoze ja som si na geografiu nejak nezvykla ... Ale biologiu ano :) geografia je dlhe zemepis je lahke ....

Weva

a teda v ktorom rocniku si? Ako dlho budes este jeho studentkou? Inak tiez ma matie ze pises zemepis a ziaci - to fakt znie ako keby si mala 12

Truffla

Ja uz nevracia. Akoze uz to nedokazem je to hnusne.... To boli take pokusi dementne .... Tak som to skusila a tak ....
:)

Takze ako zistim ze je medzi nami chemia alebo ako to povedat ?

smajliQa

a potom by si pred nim zvracala,?? inak mozno je toto dobry sposob jak sa zbavit bulimie.. :) nech ta pozve a ty sa budes citi blbo pred nim to urobit :)

H2O

jajka, snaži sa nas zmanipulovať :D

Truffla, ťažko povedať, možno je rad, že ma s kym pokecať, každy chlap sa citi prijemne v spoločnosti ženy, kt. je mila, počuva ho, zaujima sa o neho ako o človeka atď., hlavne by som nerobil nič v afekte, mohol by byť sklamany, keby zistil, že ti ide o viac ..