Preco ste skoro kazdy den na fore?

ta3

preco som tu skoro kazdy den?, este nie tak davno som to mala v sukromi velmi tazke, takze som sem chodila preto, aby som nemusela stale rozmyslat iba o svojej situacii, aby som sa rozptylila, odlahcila, zabudla aspon na chvilu, moja situacia je uz pat mesiacov neporovnatelne lepsia, ale som si uz zvykla na toto forum, na jeho pravidelnych prispievatelov, casto sa dobre zabavam na vtipnych odpovediach, clovek sa aj velmi vela noveho dozvie a tiez rada diskutujem na temy, ktore ma zaujimaju, som nezamestnana, takze casu mam dost, nateraz, co plne vyuzivam, lebo raz ked zacnem pisat roman, o com snivam uz velmi davno a uz sa k tomu realne schyluje, potom toho casu budem mat pomenej a hlavne budem potrebovat dat ociam oddych od PC, takze tu uz nebudem obchendovat, nepochybujem, ze mi to bude trochu aj chybat

talentmania

lost uz si skoro odhaleny :0) uz ani slovo

uhlie no vidis to bude asi tym ze vzdy sa najde niekto kt.prispeje do temy :D)

uhlie

Ja sem chodim preto, lebo som zvedavy, ci sa da zalozit este nejaka hlupejsia tema, ako v predchadzajuci den. A skoro vzdy som prekvapeny, ze sa to da.

User_37597

preco?lebo am to bavi citat,odpisovat,pytat sa...myslim si ze je velmi dobra tato stranka a dalej som v robote a momentalne mame moc ticho co sa tyka prepravy takze robim asi tak od 8mej do 9tej...zvysok casu do 5tej si valam sunky,hram hry,pisem zo znamimi a som tu :D hlavne TU!

GiovanniX

ja sem len chodim na 10 minut,prispiet na to,co ma zaujima,co ma zaujme velmi,tak som ochotny ostat aj dlhsie,popripade prist o par hodin v ten isty den,ale momentalne som tu malo,lebo nemam cas na net...
lost pracujes v kniznici?zaujimave,spytam sa kamosky,lebo aj ona v PK v kniznici pracuje :D mozna ze sa aj poznate :)