Aky produkt je dobry na zvecenie prs?

Genesis

Na trhu neexistuje ziadny suplement ani liek ktory zvacsuje poprsie (mimo hormonalnych estrogenov ktore bohuzial zvysuju sancu na ochorenie rakovinou, pribera sa od nich, sposobuju depresie atd)

Velkost prs je dana geneticky a okrem plastiky neexistuje sposob ako uspokojivo a trvalo zvacsit ich velkost.

takze usetri si peniaze a nekupuj ziadne zazracne produkty pretoze vsetky maju jedno spolocne :) - nefunguju

sweater

ale monika hned takto husto :D, sak ti neradia zle, ze z umelich cukrikov co pre teba pripravili farmaceuticke firmy ti prsia nenarastu

Moonriver

NIJAK iba ak viacej priberieš a tým pádom priberieš aj do ostatných časti tela,je to ako hocičo na tvojom tele je to dané.Mnohý milujú len malé prsia :)

Tyshka

a nathalia mozem sa spytat zcoho si tak dobre pribrala?:) bo ja stym mam problem pribrat velmi tazko viem skorej by som povedala ze aj ked sa posnazim priberem a uz je za tyzden dolu:(

Tyshka

nathália: nod obre ale to bude asi tym ze ty tie tuky priberas na hornu cast tela...a ja som tiez uz pribrala skusala aj stym no na prsa som nepribrala ani 1mm prisaham akrua tsom mala vacsi zadok ale poviem si vzdy ze apson neco mam na chytanie pre chalana:) ked uz ine ne :) proste to mam v sebe abo co neviem babka bola tiez taka tiez ma zadok a prsa nema big...co uz no nektore zeny su take nektore zase poznam baby co maju big prsa a zadok nikde

akinku

Aky produkt je dobry na zvacsenie prs?
No predsa" SILIKON"
:-) Baby naco vyhadzovat peniaze ved vsetky celebritky kt.maju prachy by zrali vseliake lieky ale nie musia si dat coooo
SILIKON
Vynimkou je len jedna celebritka viete ktora no predsa slecna zo smotanky xi xi xi xi xi.Tej narastli take krasne velke az az skuste sa jej opytat:O)))))

Tyshka

nemyslim si ze s pribratim by jej aj vyrastli prsa! odskusane:) prost enektore priberaju na zadok skorej a na nohy abo no hornu cast abo aj aj no ja mam takus molu ze ked priberam tak zadok rastie jak neviem co no prsa nikde nikdy:)