nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

tpch

Podstatou je vytiahnut z neho co najviac a ukazat to v plnom svetle. Je to zabava. Troska podrypnut, troska pritlacit, troska podpichnut, trosku zmanipulovat.
O tom to cele je, nie? Pohrat sa. On si zalozil temu a poukazal na seba, ja som po nejakom skulavom predavacovi nikdy nepatrala. On sa rozhodol tu prezentovat, tak o co ide? je to jeho tema a ja mu nahravam.

olivienka

ježišmária... som si myslela, že je to tu inteligentné fórum, ale zjavne som sa mýlila...
môžete mi vysvetliť, o čo vám ide? tpch, žažiká, hovoríte mu, že je ako malé decko, ale skutočne mi nepríde veľmi dospelé robiť si z neho srandu a kopať tu do neho... nech je akýkoľvek. ak sa vám na ňom niečo nepáči,
je také ťažké jeho tému jednoducho nečítať a ignorovať ho? celý tento "rozhovor" bol poriadne úbohý a je mi z neho zle... viac k tomu nemám čo dodať.

tpch

nevidim dovod, preco by som sa mala prezentovat prave tebe, hehehe

Ty si temu zalozil, ty ju mas plnit prispevkami. ja ti len nahravam na smec, ty somar, co nechapes?
Takze k ponuke petka007 patri este aj nechapavost.