Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

Peta_a

no tak prinutit behat sa prinutim pretože ja chodim aj preto lebo mna to dost bavi a kednejdem behat tak zase doma si sama pre seba tancujem takych 45 minut zumbu :) aa este aj cvicim :D ked sa mi chce takze to musim zmenit :) takze baby dnes pol 18 00 nic nepapat :) jasan?:)

akinku

Tak teda ja uz koncim idem domov konecne ,tak zajtra baby uz ideme naplno prajem pevnu volu kazdej a dobru noc ahojte
:O)

bubu123

akinku: s tou pizzou je to neprijemne, mozes si zacat pestovat pevnu volu :) No, ja zacinam preto, lebo sa chcem dobre citit v plavkach, pravidelna, zdrava strava, pitny rezim a pohyb mi len pomozu k zdraviu a chcem sa sama sebe pacit :) Sice, to by chcelo byt o trosku krajsia, ale tak aspon postava nech je pekna :) ja chcem skor spevnovat, nez chudnut :)

akinku

Inak baby naco vlastne ideme chudnut xi xi ved tu je skoro kazda druha tema ze dieta a chudnutie to sa mi tak zda ci ako ze ved asi viac ludi je tlstejsich ako chudsich tak preco je pekne byt chuda?Samozrejme ze ak nejde o zdravotny problem pri obezite ale ak sme len trosku plnsie tak co nieje to zvlastne ze kazdy skoro by chcel schudnut a viac ludi je snat tlstejsich plnsich ako chudych?Hmmmm no nevadi ja by som tiez rada patrila ku tym stihlejsim

akinku

Tak ako ja sa asi otstrelim na mesiac ci kam prave mi vola muz ze nak objednam polmetrovu pizzu ze su hladny ze pridu pre mna do prace a to robim do 21.00 hod.takze si to viete predstavit kym pridem este domov a pizza na stole mna porazi :O(
No tak co naozaj od zajtra baby neze to vzdame a nic uz sa mi budu doma smiat ked im poviem ze zase od zajtra chudnem uz snat tomu ani ja neverim ale ja musim koli sebe lebo uz sa nepacim sama sebe juj pomooooc

bubu123

90-dnova dieta, je asi jedina ktoru by som drzala :) ale na tu som este mlada a ani by sa mi to teraz nedalo :) ale tebe drzim palce :)