Partner ma vždy po čase prestane priťahovať...

Príspevok v téme: Partner ma vždy po čase prestane priťahovať...
zufalaaa

Ahojte, som zo svojej situacie zufala... Pri kazdom vztahu sa mi stalo, ze po urcitom case (niekedy pol roka, niekedy mesiac, podla castosti styku) ma partner zacina nudit... jeho dotyky mi nic nerobia, nepritahuje ma a to bez ohladu na to ci je pekny alebo nie, povahovo mily alebo nie.. proste vzdy dojde urcity stereotyp a donekonecna vymyslat kraviny to nikam nevedie... X ludi mi poradilo skusat nieco nove, ale proste u nas to funguje tak, ze moze predo mnou aj behat holy a ja nic... omrzelo ma to proste. dokonca pri oralnom styku (on mne) mozem kludne nerusene sledovat serial... ako frigidna keby som bola... pritom ked sa objavi zaujimavy muz a dotkne sa ma hoci len na letmo alebo ma objima tak v momente som nazhavena. co s tym? kedysi som bola odporkynou nevery ale teraz mi nic ine nezostava a som z toho fakt zufala :( s priatelom sme spolu 2,5 roka, z toho rok spolu poriadne nesexujeme, za posledneho pol roka takmer ziadny sex... poradte prosim :(

ewelinka

moja...ja mam taky isty problem.nedokazem to, ten ktoreho som milovala najviac ma prestal bavit v posteli po roku a pol.viem, ze to znie hnusne, ale neviem, ako to napisat.nici mi to zivot.chcela by som mat jedneho partnera, byt verna, navzdy mat uzasny sex len s nim, ale co s tym ked uz cca po roku nedokazem ani zvlhnut bez toho aby som si predstavovala niekoho ineho?? sme chore?kamaratka mi raz povedala, ze to je normalne, ze ludia nie si stavani na vztahy, ze monogamia je len vymysel doby, ze sme od prirody polygamni...ale takto zit cely zvysok zivota?? podvadzat milovanu osobu? nemat s nou sex? hladat vzrusenie vzdy inde? o com je ten zivot..

AdamKrt

zufalaaa:

Bozkavanie sa s gayom a potom bokovka v klube ? Radsej sa rozid s spriatelom. Urobis dobre jemu aj sebe.

zufalaaa

Doplnujuce info - mam 26, toto je treti taky kvazi dlhsi vztah teda vyse dvojrocny. Praveze na zaciatku je tam vzdy laska, zamilovanost, hormony aj sex vsetko zo zaciatku funguje ako ma. ale rychlo sa mi to zunuje. proste ma partner moze vzrusovat ako chce, nepodari sa mu to az tak som sexualne otupena. samozrejme ze pri sexe nepozeram televizor, to bolo myslene obrazne ze proste ani oralny sex mi uz nic nerobi. urcite to zabija stereotyp ale to vzrusenie tam skratka chyba. presne viem co bude, kedy sa ma ako chyti, jedna poloha, druha, tretia, finito. ten tantricky 7 dnovy sex znie super, keby som to prevadzala s niekym novym, s tymto partnerom by to bolo asi zabijanie casu a bolo by mi to akurat nasmiech. skusila som uz aj trosku menej tradicne veci, bozkavanie sa s homosexualom v gay klube ma tak nazhavilo ze som rovno tam mala s milencom sex a bolo to uzasne. keby som isla na nejaku swingers party tiez sa urcite perfektne zabavim. proste nieco nove nie stale dookola to iste...

AdamKrt

zufalaaa:

zalezi, kolko mas rokov. Z toho, co pises, Ty nepocitujes k niekomu ani lasku, iba zivocisnu pritazlivost, pudy. Z toho vyplyva nevyspela osobnost, nepripravena na vazny vztah.

Velky bordel v chutiach tiez dokaze narobit hormonalna antikoncepcia.

Na vztahu treba pracovat a snazis sa musis v prvom rade Ty a partner tiez. Ak Ti on robi oral a Ty sa budes len tak divat na TV, tak jeho snazenie degradujes. Nesustredujes sa, rozptylujes sa.

Presne, ako Ti bolo radene, treba skusat nieco nove. Novy pustup, nove prevedenie, novy priestor. Skuste trebars drazdenie cez telefon, ci SMS. Vzrusovat sa uz dlhsie a neist hned na sex. Vyskusat napr. tantricke 7 dnove milovanie, ked sa na sex dostane az v posledny den a od prveho dna zacina vzrusovanie. Najskor len pozerat, potom dotyky, potom viac a viac a 7-mi den az milovanie. Pocast 1-6 dni neni cielom dosiahnut orgazmus, tam treba dojst len na krajicek a vsetko si nechat na posledny den.
---------------
Tiez je mozne, ze si nenansla toho praveho, ktoreho by si ozaj milovala a pri nom by si take pocity ako mas teraz nemala. Potom vsak rozlisuj, co je laska a co iba poblaznenie zmyslov, ak sa Ti niekto paci.

User_37597

si asi nejaka naraocna ked hovoris ze to mas uz dlhsie tieto pocity ze ta raz dva niekto omrzi..
ja to vidim tak ze raz pride taky co ta bude zaujmat a velmi ale najskor on teba sklame a potom si asi uvedomis ze si bola fakt narocna a preto si sa tak citila po urcitej dobe.