Nízke sebavedomie

Príspevok v téme: Nízke sebavedomie
juh 26

Dobry den. Mam, myslim si dost velky problem, kt. sa taha uz velmi dlho. Bol som velmi hyperaktivne dieta. Stale som musel volaco robit a neobsedel som. Bol som aj urazlivy a velmi hanblivy. Vzdy ked k nam volakto prisiel, schoval som sa a nechcel som sa ukazat. Rodicia ma volali sposobom pod, nehanbi sa! A potom som uz vobec nechcel ist, lebo som sa bal, ze si o mne budu mysliet, ze som sa hanbil. Vymyslal som si, co si druhy o mne myslia. A tak to bolo aj na zakladnej skole. Velmi mi aj znizovalo sebavedomie to, ze som nevedel vyslovovat hlasku r. Tak som sa snazil co najmenej rozpravat. Aj sa mi za to smiali. Po case som sa zacal vyhybat ludom, lebo som si myslel, ze mi chcu vsetci ublizit. Mam iba jedneho kamarata a zda sa mi ze o mna nestoji. Teraz nikde nechodim, som stale doma a nemam si co zacat. Na zakl. skole sa mi casto posmievali za zaujmy a tak som sa aj prestal zaujimat o vsetko co ma bavilo. Momentalne skusam autopatiu a vyskusam aj bachove esencie. Neviem vsak vykrocit zo samoty. Obcas sa aj vyhybam ludom a bojim sa buducnosti. Najradsej by som sa z niekym zoznamil cez internet, ale to nie je take lahke. Poradte mi prosim.

doubledog

zacni sa venovat svojim zaujmom, ponor sa do nich, a zatial kasli na ludi.

postupne zistis, ze je plno ludi, ktorych zaujima to iste co teba.

tie bachove esencie su podla mna super napad, to skus.

a autopatia, to je co?

Kandíno

Ja som mal niečo podobné , tiež som si namýšlal čo si omne iný ludia myslia, stále som sa hanbil. Ale nejako to prešlo. Potrebuješ výsť von s toho tvojho stavu. Poviem to takto "vysrať sa na systém" nato čo si kto o tebe myslí. Skús si stanoviť nejaký ciel , či už športový alebo iný. Ked sa budeš stále lutovať bude to horšie a horšie.