Psychoterapia

Príspevok v téme: Psychoterapia
RenataK

Chodím na psychoterapiu. Od februára. Veľmi mi to pomáha s mojími problémami. Ale dostala som sa do stavu, že doslova žijem od sedenia k sedeniu. Je to taký môj jediný svetlý bod. Na nič iné celé dni nemyslím. Ako sa mám od tej psychoterapie trochu odpútať? Nemôžem byť na tom takto závislá. Veď raz sa to skončí a čo potom? Vďaka za reakcie.

kuko1

Takže záver je taký, že na fóre o zdravý v sekcii psychické poruchy nikto nenavštevuje psychologa. No pekne.

ddana

Renata, preber to so svojou terapeutkou, ona by už mala vedieť čo s tým. Inak dosť skoro si nato prišla. Mne to trvalo dlhšie.

Theshadows

Kuko su to filozofické hyeny, do očí ti povedia o tebe niečo iné a iným napr nadriadenemu tiež iné o tebe povedia.

kuko1

Každý má právo na svoj názor, ale slovo SOFISTA a SOFISTI sa tu dosť podozrivo stretli 2x a tak tento názor beriem ako od jedného a toho istého človeka. Myslím, že už tretí krát nám tento názor už nemusíš písať. Pravdepodobne ti nepomohli a preto takáto reakcia. Komu pomohli prosím podeľte sa o skúsenosti. Ďakujeme.

SOFISTA PHKR

psychologovia su obyčajne prefikaný kkoti a p*če nesympatické ktorý vedai ako zmanipulovat človeka lebo to sa učili filosofia čiže mudrovanie prekrucanie a relativizmus a slovné hračky sú ich základnou živnou podou. uč ili sa ako vytiahnut z človeka veci, podpichnut nasmerovat, nič iné nevedia, sú zbytočný.Nič iné nechcu len ta zatriedit a podla toho ta spracovat.

kuko1

No aj ja som prekvapená. Toľko ľudí tu má problémy a nikto nechodí ku psychologovi? Ja som si myslela, že psycholog je v postupe diagnostiky týchto chorôb na prvom mieste. Potom sa až lieči. Som asi blbá...

kuko1

Theshadows - ďakujem za tvoju úprimnosť, myslím že máš samé zlé skúsenosti. Vôbec tomu ale nechápem. Prečo by ťa mali policajti a psychologovia prenasledovať? Nedáva mi to zmysel.

Theshadows

Dnes sa psychologovia tešia ak maju prácu a možu pracovat v tom čo vyštudovali hlavne na Slovensku.

KUKO presnejšie určit diagnozu a na základe toho odporučanie psychiatrovi,nič iné nerobia len manipulatívne komunikuju s tebou aby ta zatriedeili a podla toho potom s tebou dalej komunikuju.nie priamo vytiahnut z teba čim viac informácii samozrejme rafinovane nepriamou cesto,su to SOFISTI.

Nie psychologia nie je zbytočná len psychologovia su zbytočný.Poznatky psychologie by mali byt pre každého.

V živote by som sa nezdoverila psychologovi, hlavne potom čo mi sposobili na nete ma obtažovali spolu aj s policiou,komu pomožu v živote hlavne sebe potom ako pochopili ako funguje človek,nikomu nechcu vysvetlit ako funguju veci, lebo ich práca by sa stala zbytočná.Moj dojem je ten že su to ludia ktorý sa stali psychologmi hlavne preto že oni preživali niečo bolestivo,čo z nich podla nich urobilo lepších ludi,humánnejších.

Vobec nie je isté že ak je niekto psycholog je to preto že chcel pomoct ludom, može to byt len preto že ho zaujimala psychologia ako takáa po vyštudovaní si svoj problem koli ktorému šiel za psychologa vyriešil.Myslím že vedomosti z psychologie využivaju hlavne v svoj prospech a málokomu pomožu možno 20 percentam.

Mna pošpinili bola som dlho obtažovaná nie len v živote ale aj na nete v spolupraci s nimi.

kuko1

Reni presne s tebou súhlasím! Ja tak isto, ak navrhne psychologička liečbu tak ju začnem. Akurát bude rozdiel v tom, že vie na základe sedení presnejšie určiť diagnózu, ako len tak strieľať lieky a pozerať čo sa so mnou stane. Možno sa mýlim, ale chcem tomu veriť.