mam ho pozvat na rande ja?

fdggfgf

zaujala ma tato tema, kedze mam aj ja tento problem co si ty riesila na zaciatku... len sa nestretavame nikde v praci, ale pri cestovani do práce sa miname kazde rano, niekedy sa nahodne stretneme aj poobede.. tiež svazujem moznost ci sa mu prihovorit, alebo ci mu len dat do ruk tel. cislo, ale neviem. Bojim sa toho ze sa len strapnim a potom to bude este trapnejsie kedze sa stale vidime a vyhnut sa tomu neda ... vzdy ho vidim sameho, takze ani neviem ci je slobodny a bez priatelky. Obcas sa mi zda ze zvazuje tiez moznost prihovorit sa mi, ale tiez nic.. Len ma (ako si nizsie nazvala) "hodnoti"...
A inak neboj sa.. ja ta obdivujem, ze si to dokazala, viem ake ma clovek stresy ked sa mu niekto paci a dokaze este aj prehodit slova s tym clovekom.. ozaj, kolko mas rokov ??

milli11

Tusim sa to zacina kazit. Vraj si nie je isty, ci chce pokracovat. V randeni. Co sa mu preboha stalo? Mne sa zdalo, ze bolo vsetko v poriadku. Ja mam asi fakt smolu vlaske a na chlapov.

ta3

Milli, mam z Vas uprimnu radost a drzim palce, aby to tentokrat bolo ine, ovela ovela lepsie

ja si myslim, ze tym, ze si ho oslovila, si tomu trochu pomohla, nie trochu, ba myslim, ze to bol klucovy moment, som na Teba hrda, ze si to dokazala, niekedy naozaj treba urobit prvy krok, na tom predsa nie je nic neslusne, ci nevhodne

Vy ostatni, ktori stale vahate, dufam, ze toto Vas povzbudilo, nic sa nebojte, je treba ist smelo za svojim stastim, vyzera to ako otrepana fraza, ale svet naozaj patri odvaznym

milli11

A este nieco. Nech sa aj ti, co vahaju, odvazia oslovit niekoho, kto sa im paci, nemaju co stratit, mozu len ziskat.