Co si mam o tom mysliet?

Príspevok v téme: Co si mam o tom mysliet?
Garnierka

Mam noveho priatela. Pozname sa asi 5-6 tyzdnov. V intimnej oblasti sme zatial riesili len bozky, dotyky, maznanie. Je uzasny, perfektny vo vsetkom - zatial sa mi tak zda :))). Az na jednu vec. Napr. ak sa zohnem a vidiet mi do vystrihu, tak mi stiahne tricko, ze sa musi trosku pokochat pohladom......alebo minule sme boli na ture, dali sme si pauzu a zacal mi smatrat pod trickom, ze si dobija energiu.....Viem, ze to nie je nic zle a som rada, ze sa mu moje telo paci a tieto veci su aj mne velmi prijemne v intimnej chvilke ....ale on to robi v takych situaciach, ked sa bavime uplne o niecom inom, preberame vazne veci a on mi zrazu stiahne vystrih ......
Ja viem, ze to nie je vazny problem,..... viem, ze je zdravy mlady muz a navyse nemal par mesiacov sex....len mi to od 32 rocneho muza pride zvlastne....

jajka001_

mne to nejake moc divne nepripada - ked sa bavite na vaznu temu, zacne ta osahavat lebo ho to nebavi a chce to tak zahovorit. osahava ta preto, lebo ma chut na sex. ak to robi na verejnosti, to je uz nevhodne, mozno je to prebytkom testosteronu a mozno blbym charakterom. to zistis neskor.

sansara

...jéminé)))) však ak Ti je to nepríjemné a nepáči sa Ti to - tak mu po tých rukách jednoducho capni)))) ak to nechceš riešiť slovne...a zas niekedy je ručne stručne najlepšie riešenie))))
No aj tak si myslím, že v 32r by už mal svoje správanie pudy nadržanosť ovládať.. Ono je čosi iné súkromie a už iné, keď Ti toto robí na verejnosti. A zas každý dĺžku intenzitu atd vzťahu vníma inak...takže dnešné deti po sebe skáču hneď po 5 minútach zoznámenia a zas u niekoho sú aj mesiace na intimitu krátky časový úsek.
No a zas je divné, ak preberáte vážne témy a on Ti začne siahať na prsia))))
Takže buď si s ním o tom pohovor, alebo ho "prevychovaj" atd atd)))))

sabynka

Keď to dlho nemal, tak mu to chýba a keď to je tak na dosah, tak ho to láka :-))). Ale aj podľa mňa na jeho vek, trošku prehnané správanie......Treba mu to povedať, že na verejnosti sa to nehodí, v súkromí je to v pohode.

Slobodna

Ja to vidím takto: " Chlap, ktorý ženu miluje a váži si ju, ju nebude na verejnosti prezentovať ako šlapku(bez urážky ale presne to robí)"

"ale on to robi v takych situaciach, ked sa bavime uplne o niecom inom, preberame vazne veci a on mi zrazu stiahne vystrih ......" - len z tejto jednej vety sa dá usúdiť, že on vážne veci s tebou riešiť jednoducho nechce a nepotrebuje.

áno presne tak, tvoj dojem je správny, tak ako on sa totiž správajú puberťáci, ktorý vážny vzťah rozhodne riešiť nechcú ale ide im iba o to, zasunúť si.

Garnierka

SLobodna---ved tak som to aj myslela, ze jeho spravanie je nevyzrele....to ze v 30 je chlap na vrchole sil mi je jasne....ale nmyslela som, ze v 30 uz bude aj rozumovo niekde inde ako v 20 :))

mataBB

Preco sa ho vlastne neopytas?32 rocny by uz mohol komunikovat otvorene aj o takychto veciach bez toho,aby sa nahneval alebo urazil