ste to co jete

Genesis

tým som chcel len povedať že to čo sa prehlasuje za zdravé nemusí byť vždy zdravé.

preto sa vykašlite na suplementy a snažte sa jesť vyváženú stravu a sem tam si doprajte aj tie potraviny ktoré sú považované za nie moc zdravé. Hlavne sa snazte zistit potraviny ktore vám nerobia moc dobre.

cvicte s mierou staci dva krat do týždňa ... priveľa cvičenia opotrebováva organizmus

Genesis

bohuzial zdravie je tiez z drtivej vacsiny genetika ... potom pravdaze su tu urazy a virusove a bakterialne ochorenia ... rozhodne ale neplati ze ten kto cvici a zdravo sa stravuje bude aj zdravy

bohuzial vela krat clovek co cvici a zdravo sa stravuje dopadne horsie ako clovek co je slaninu a chlasta a fajci

taktiez neni pravda ze to co je z prirody je zdrave ... z prirody je aj hanta, ebola alebo TBC a moc zdravia vam nedodaju ... ani suplementy neznamenaju vzdy zdravie ... zivot vam moze znicit uplna blbost hoc aj obycajne C-cko ... mne napr zivot skomplikoval obycajny suseny vajecny bielok ... clovek by povedal ze uplne bezpecna vec z prirody ... az na to ze mi kompletne dokafral travenie ... pritom normalne vajcia v pohode jest mozem ... mozem uviest plno dalsich suplementov ktore mi sposobili v zivote hodne problemov ... zensen (depresia, nespavost a to len 50 mg extraktu denne), kreatin (oblicky), nechtik (alergia) ... vsetko bezpecne veci ... bohuzial to co je bezpecne pre jedneho nemusi byt pre druheho

jednoducho akokolvek sa mozete snazit byt zdravy a pekny a uspesny tie najdolezitejsie veci v zivote ovplyvnit nemozete aspon nie v dostatocnej miere

podla-

mna aj tak co koho caka toho neminie-ale tym nechcem povedat ze sa clovek ma napchavat vselicim moznym-je to individualne...ako tu bolo pisane genetika-potom mozno zdr.problem,alergie a podobne veci a potom podla toho sa ma clovek zariadit...
ani zdrava vyziva cloveku nezabezpeci VSETKO
ved si spomente na EDITU SIPEKY kolko zenam pomohla-radila,jedla zdravo a nakoniec ako dopadla...
kazdy si musi zvazit sam-co moze nemoze a co bude jest a nejest

evcca

genesis, ale nejde len o vonkajsiu krasu tela, ide o zdravie. nechcela by som vidiet vnutro cloveka, co necvici a pcha sa vsetkym naokolo.

Genesis

Už len ten názov nie je pravdivy :)

poznám ľudí čo jedia uplne príšerne pijú a fajčia a cvičenie im nič nehovorí a aj napriek tomu majú úžasnú postavu a rovnako poznám to aj naopak ... viem o ľudoch čo roky chodia do posilky jedia veľmi zdravo a pritom by ste do nich nikdy nepovedali že cvičia ... dokonca sa neda ani povedať že dobre vypadajú

To najdôležitejšie je genetika ... človek môže ovplyvniť len strašne strašne málo

Lina30

Na STV2 v utorok o 21,15 tusim.. ale ma to len 6 casti, vcera bola piata. 4 zeny tam varia pre jednu zenu, ktora chce schudnut. ona im povie, ake jedla ma najradsej a oni jej pripravia take iste jedlo ale miesto nejakej velmi kalorickej suroviny tam daju nieco one a to jedlo ma ovela menej kalorii. a ukazuju tam aj testy, ci ucinkuju caje na chudnutie, naplasti atd. :)

Lina30

Aj ja som to parkrat videla. Skoda, ze niektori ludia maju tu moznost zhodit kila a oni sa na to vykaslu, ako jedna slecna v neviem ktorej casti. U nas bezi v utorok vecer ,,Uvarte si štíhlosť". Je to tiez zaujimave :)

Slobodna

je to skvelá relácia a pravidelne ju sledujem, poskytuje totiž skvelý psychologický pohľa príčin obezity a takisto skvelý návod ako sa jej zbaviť. Ja to dodržiavam aj keď mi nejde o schudnutie ale o zdravú stravu, zdravý životný štýl a som spokojná. Podľa mňa sú to skvelí odborníci a vedia o čom hovoria.

Ivana1254879

Ahojte babenky,ponukam vyrobu redukcnych planikov na mieru + odporucim vhodne druhy cvicenia. Pozrite si moju stranku Zdravé chudnutie na Facebooku,najdete ma i pod menom Ivana Sekerášová,mail: ivana.sekerasova@azet.sk