Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch

Príspevok v téme: Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch
User_37597

normalne neviem kde mam nakupovat.
vacsinou su to take klasiky ako new yorker,crop town,kenvelo,gate proste tam kde to je lacke a pekne.
aleeee..........uz ma to stve ze si na seba na prvy krat neviem najst gate.
vo vsetkych obchodoch predavaju gate na stihle zirafi.stve ma to lebo jednak som nizka a mam par kil na vyse tak ked uz najdem vhodnu velkost su dlhe a ked najdem vhodnu dlzku tak su mi male...kks kde mam nakupovat?
tak isto aj s podprsenkami ma to uz stve.
kedy si som problem nemala ale teraz kam dojdem tam predavaju iba nie podprsenky ale rovno vankuse.vypchaju to tak ze mi kozy s toho lezu von..
takze moja otazka znie:
kde nakupujete vy?nizke slecny?dakujem

(mimochodom obliekam sa prevazne sportovo a nenosim nic s 1 sv.vojny takze tak mi skuste poradit ;)

dakujem

bibi123

Adamkrt-tak to vobec nie je:O))) platia sice mnozstevne zlavy, ale nemusis brat z jedneho cisla, jedneho vzoru 100kusov, takisto, ked mas niekoho v Cine, alebo aj nejakeho "agenta", tak Ti vie napratat Tvoj vlastny kontajner cim chces-opaskami, kabelkami, trickami, radiami, dokonca aj nike teniskami-all in one... moje podnikatelske zaciatky boli-dovazat xxx z Thajska a postovne bolo tak 350sk na nejaky kilovy balik-bez cla, nepoisteny... ono je to tak, ze Ty si diktujes podmienky-oni chcu predat, vyrabat,..
ak maju minimalny odber a Ty chces len 1 kus, mozes im napisat, ze chces len vzorku a oni Ti ju predaju...

AdamKrt

ked nakupujes vo velkom, tak to zvacsa plati na jeden rozmer, jeden tovar. Cize zobrat tricko XY s rozmerom M vo farbe X do jednej predajne... To by 10 rokov predavali to iste. Skor nieco take zoberie velkoobchod, kde to povedzme 50 obchodikov zoberie medzi seba.

User_37597

ale to ja viem..v detskom nenajdem nic lebo sije sa oblecenie len na chude deti...moj brat je o 10 rokov mladsi a ma rovnaku vahu ako ja..je obezny lebo sa prejeda ale zacali to tabletky u neho.a na neho neviem najst normalne gate.ja sa nezmestim dogati ani po stehna ked nenajdem spravnu sirku.
proste tazko..a tolko opletaciek okolo gati s krajcirkou no zabite peniaze a cas.
dufala som ze tu ma niekto taku skusenost s tym ze nasiel obchod kde maju gate v roznych velkostiach a dlzkach.

a co sa tyka indexu..ja viem ze dietu su nedobre..viem o nich vsetko..jojo efekt a vsetko..nemala som nikdy dietu prave pre toto..ale ten index sa mi zda byt velmi dobry...neobmedzovala by som sa v nom nejak extra ako napr pri takej 13dnovej diete kde schudnes za tyzden 9 kil a ked zacnes jest normalne tak priberes aj 15.to je somarina..

bibi123

v nedelu som bola v mangu(Eurovea)a na kabinkach mali napisane, ze aj upravuju dlzku-tak vyskusaj-tam maju lacne veci...
ja kupujem rifle jedine znacky diesel a som s nimi najviac spokojna-lebo maju aj riflovinu, ktora je z lahka strecova a tym, ze nemam rit:O))), tak sa prisposobi a neodstava mi tam...
co sa tyka tych Cinanov-bodla mna by boli hlupi, keby nedovazali z Ciny-Cina podporuje produkciu a dotuje aj vyvoz, takze to maju doslova za babku, ked maju v Cine kontakty, poslat kontajner cez pristav stoji tusim okolo 200eur, ked sa to rozpocita na 1000trieciek, tak su naklady zanedbatelne...

AdamKrt

bibisa:

myslim to tak, ze ak je nieco vzacne a nekupit to vsade, tak v specializovanom obchode, napr. pre moletky, mozu mat roznu modu. A ze nieco tam neni momentalne, neznamena, ze to nemozu objednat. Povedat si, taky a taky rozmer, take a take, viete to zohnat, za cenu to tolko a tolko ?

Staci sa opytat v takom specializovanom obchode.

Alebo uprava u krajcirky, ale treba mat zas vhodny \"polotovar\" :)

Inak, co este tak pozerat v obchodoch sekcii pre deti-tinedzerky ? Tam nemaju tiez nic ? Ono to oblecenie pre mladistve, uz casto hodne koresponduje s tym pre dospele.
------
ad glykemicky index - s tym nepomozem. Ak myslis nejaku dietu na nom zalozenu, tak taka Ti figu pomoze, kedze velkost tela je zalezitost metabolizmu, stravovania a genetiky. A nie pochybnych diet, ktore docasne akoze funguju, ale telo si na ne zvykne a jojo efekt je spat.

User_37597

pozri ja som ina kategoria..nemam len brucho ja mam vsade rovnomerne a niesom spokojna a aj preto som zalozila temi s glykemickym indexom kam si uz mimochodom neodpisal :D
dalej ja si mienku neupravim.ano bola som tam nepaci sa mi to je to moda pre starsie zeny.a dalej pochop ze ja som NIZKA..u molet mody nenajdem taku dlzku aku potrebujem.
keby chcem tak si upravym oblecenie ale co s toho ked uz potom niesu tie gate take pekne ake boli.stratia tvar.kupim si zvonaky (nie prehnane) a ked ich skratim co je znich?nieco neforemne.ceeeele zle
este raz ti vysvetlim.
mam 155 cm.pas co sa tyka gati mam tak 29-30 ale co s toho ked najdem na pas dobre ale na dlzku velmi dlhe?som nizka chapes?

AdamKrt

lost:

ano, dovoz neni drahy, ked odoberies napr. vagon oblecenia od toho isteho vyrobcu. Potom to mas super lacne.

Lenze, ak je nadnarodny retazec, ten si moze dovolit kupit vagon a potom distribuovat do do lokalnych obchodov. Potom je to tak, ze vsade to mas viac menej podobne.

U Cinanov si robi obchodik sam pre seba a snazia sa mat vela pestreho. Je tam iny vyber, ale ked clovek patra, zisti, ze nevozia to z Ciny, ale z Polska, Madarska, Slovenska...

Znama sa chvalila, ake kupila plavky v znackovom butiku. Ze take skvele, dobra cena, ze by ich u Cinana nekupila, lebo take nieco nepredavaju. O 2 tyzdne sa nahodou zastavila v Cinskom obchode a div ju neporazilo. Rovnake plavky, polovicna cena.

AdamKrt

bibisa:

pardon, ale MOLETKA a prasnica je velky rozdiel. V obchodoch pre moletky dostat aj normalnejsie velkosti, nie iba nejake XXXXL.... Bola si uz v takom obchode ? Ja som nieco take zo zvedavosti navstivil a opravil som si mienku o takych obchodoch. Su to proste specializovane predajne na iny nez bezny rozmer.
-----------
Dalsia moznost je, najst si nieco v obvode svojho pasa a dat si to u krajcirky prisposobit, ze z toho odreze.

Co sa tyka vyberu, tak cinske obchody sa mi zda, ze maju praveze vacsi vyber, lebo nekupuju v style, ze bum, teraz leti fialova, biela a siva, tak 99 percent oblecenia v obchode nam bude ladit...

lost

AdamKrt, podla mna ten dovoz nie je taky drahy :) ved aj adidas, nike, puma a cokolvek sa robi udajne tak, ze v brazilii sa upletie bavlne, posle do ciny a tam sa zosije, posle do eu a tam sa nalepi cenovka :)
i ked povod je podla mna malo zaujimavy, teda ci to vyrobili v taliansku alebo v cine, vsade sa najdu bud sikovne, alebo lenive ruky :)

moj nazor na znackove je, ze za tie peniaze ktore chcu od nas na slovensku to nestoji... v amerike su 2 az 3 x lacnejsie tie iste veci a predpokladam ze aj kvalitnejsie.. i ked mozno staci zajst do rakuska pre lacne a kvalitne veci..

jankaaaaaaaa

ja sice niesom nizka, prave naopaka takisto mam problem s nohavicami! to co predavaju v tych obchodoch co si spominalaje nieco strasne. vsade predavaju iba mrkvove nohavice, uz ani nepamatam kedy naposledy som videla v obchode rifle rovneho strihu. vseto len mrkvaky, ktore ked si clovek oblecie ma 5x vacsi zadok ako v skutocnosti. a este ked vidim medzi DAMSKYMI vecami cislo XXS alebo mensie tak uz fakt nechapem pre koho take nieco vyrabaju. ved do takeho miniaturneho tricka alebo nohavic sa ziadna zena nenavlecie. je to akurat tak pre deti a oni to daju s cislovanim damskeho oblecenia a maju to v damskom oddeleni.. ja mam este problem s trickami. vsetky su kratke , ked kupim vacsie cislo tak mi je velke ale dobre na dlzku. a samozrejme take S co mi je dobre na sirku tak mi je z neho este aj pupok vidiet. fakt hrozne v dnesnej dobe