Tetovanie-zeny

jankaaaaaaaaa

ked si z KE viem ti odporucit dobre studio v ktorom tetuje clovek, ktory vyhral niekolkokrat vseliake ocenenia za najlepsie tetovanie. ma naozaj dobre meno a velmi kvalitnu pracu

Laurina22

No ved ja viem,ze cez znamienka to neurobia to je jasne.Ja len,ze ci mi nepovedia,ze si mam vybrat ine miesto,bez znamienok.Ale ja ich mam po celom tele.

By som Vam aj ukazala tu kresbu,len neviem,ci sa Vam zobrazi link...

tins778

to musis ist do tetovacieho studia a oni ti to vsetko vysvetlia
aj mne povedali ze jazva sa netetuje len okolie a spravia mi to tak ze to nebude videt tak som zvedava,

znamienka to veru neviem aby sa ti nezapalili to by bol pruser

brontanaska

cz znamienka sa tetovat nemoze. ked tam mas znamienko tak ti ho obide :) a bolest vydrzis.medzi lopatkami je to fajn.najhorsie je, kde su kosti (lopatka) a slachy :D teda co som sa pytala :) ja som povodne mala velmi zlozite kridla a povedal mi ten, co ma tetoval, ze na taku velkost aku to chcem ja cca 5x7 sa to urobit neda, lebo casom by sa ta farba zliala a nebolo by vidno netetovane miesta.ked to mas zlozite treba to si dat urobit vacsie alebo potom vytienovane.inac krasny napad :)

PS ak si nnevies predstavit ako to boli tak si vezmi ihlu alebo spendlik.troska pritlac na pokozku a tahaj :) tak to boli :)

Laurina22

No ja chcem taky dost tazky motiv,neviem,ci mi to aj niekde urobia.Je to muz,anjel ktory v naruci drzi zenu...Je to krasne.Ja mam strach z tej bolesti,neviem si predstavit ako to asi boli.Tiez to chcem medzi lopatky.Baby,chcem sa spytat,ked tam mam znamienka,ako to urobia?

brontanaska

ja mam anjelske kridla:) samotne tetovanie nebolelo az tak velmi. dalo sa to vydrzat. pretetovanie bola uz ale ina kava. pretetovat som sa dala o tri tyzdne a kedze to nebolo 100 percentne zahojene, modlila som sa, nech to uz skonci :D ale ja som spokojna a aj napriek bolesti uvazujem o dalsom, niekde na brusko :)

tina778

ahojte ja mam tetovanie na lopatke a bolelo to inak
teraz chcem na brucho bo mam malu 3cm jazvu po slepaku tak ju chcem nejak okolie prekryt aby ju tak nebolo videt

Laurina22

Ja si nemozem dat tam,kde ho bude vidiet,koli praci.Chcem ho ale na chrbat:-)Inak na zapasti sa mi to paci asi najviac.Aky ams motiv?Bolelo ta to velmi?