Vyrastky kokolo posvy a konecnika!

Príspevok v téme: Vyrastky kokolo posvy a konecnika!
angie2011

Ahojte,

mate niekto skusenosti s vyrastkami okolo posvy a konecnika? Mam ich z vonkajsej strany. Na nete som citala ze to moze by kondylomy (genitalne bradavice) - neviem presne ci tieto dva nazvy vyjadruju to iste..... Nic ma avsak nesvrbi, ziaden vytok, nic, len mam tie vyrastky a uz mi nie je vsetko jedno po tom ako som si googlila co to moze byt....ku gynekelogicke som sice objednana ale az ku koncu mesiaca lebo ma dvolenku......a potom ja nemozem kvoli kramom...... No cele zle..... Ale ja uz mam vazne stresy z toho, prosim co mam robit? Viete mi pradit co by som si mala v lekarni kupit aby mi zmizli tie male vyrastky???? Asi by som sa ani holit tam dole nemla, ze? Asi to suvisi aj s oslabenou imunitou, nie? Som uz z toho na nery a v koncoch...........

angie2011

RNG, zvysovanie viralnej imunty sa da jedenim vela zeleniny, ovocia, dalej, zinok, selen, vitamin C...ako este inak??

A prosim vas ak si moj partner nic nenasiel tam "dole" potom nie je infikovany tymito bradavicami? Ci sa mozu zjavit aj po mesiaci alebo aj po dlhsom case????

RNG

HPV virusov je vyse 200, ma ich rozne typy velka vacsina ludi, ci sa prejavia alebo nie, niektore boli oznacene za obzvlast nebezpecne a spojene s rakovinami krcka maternice, hrdla a podobne.
Nic noveho, virusy poskodzuju telo a pri poskodeni sa mozu vytvorit zmutovane rychlo rastuce nefunkcne bunky=rakovina.
Preto sa treba branit zvysovanim viralnej imunity, lebo hoci sa nevieme vyhnut mnohym viralnym nakazam,a mnohe virusy sa v nas "udomacnia" permanentne, pri zvysenej viralnej imunite nam virusy nemozu natolko uskodit, lebo sa nemozu dostatocne na to skodenie premnozit.

angie2011

Prosim pomooooc! co mam robit? som si pozerala v akom stave to tam mam dole a nasla som si bielu hmotu...teraz neviem ci to vzslo zo mna alebo to je reakcia z tych bradavaic..pretoze uz ich nemam hnede (zhedli mi potom co mi ich natrel gynekolog a povedal ze by mali odpadnut) ale je to tam vsetko teraz biele! a navyse ma to boli tam a tam kde mam bradavice aj pri v chode do posvy tak som si nasla krv....... bojim sa, neviem co mama robit...moja gynekologicka je na dovolenke a neviem ci mam ist zase za tym co ju zastupuje..alebo je to vsetko normalna reakcia....... ale zlakla som sa tej krvi a aj toho bieleho.....a bojim sa aby som tie kondylomy nemala aj v sebe vo vnutri.....fakt neviem co mam robit :'
(((((((((

angie2011

hpv1983,

prosim ta akej farby si mala kondylomy ked ti odpadli?

..ja som si prave nasla aj take male vyrastky vpredu (pred mocovym vyvodom) ale tieto su telovej farby, ale vidno ze odstavaju od tela...... teraz neviem ci mam cakat ci same zmiznu alebo si ich pokusat vytrhovat (to asi nie je dobry napad..) alebo co.... lebo tie ostatne mi gynekolog natrel tou spajglou a teraz su hnede a umyvam si to roztokom z Rosalginu a cakam co sa bude diat...... :((((((

angie2011

Viete mi povedat ci je blbost si davat este aj zinok a selen na zvysenie imunity ked si davam tabletky Pearls YB? - ci toho uz nebude vela....tych tabletiek?

hpv1983

mne to robila kozna, ale mozno uz aj gynekolog to moze robit. je to na dlhej spajdli, na koci vata. da to do tekuteho dusika, a pak priklada. stipe to dost. mala som to miesto dost citlive. myslim, ze za takych 4-5 dni mi to odpadlo. umyvala som si to cistou vodou a 1x som si urobila kamilkovy kupel.

angie2011

Dnes som bola u gynekologa kt. zastupuje moju gynekologicku kedze je teraz mimo a tie bradavice mi niecim natrel. Zobral dlhu spajglu (nakonci bola taka tmavomodra - nieco na nej bolo obmotane) a trochu to stipalo ked to natieral. Povedal, ze uvidime, ze by mali odpadnut..... - to bolo ako to vypalovanie? Neviete mi povedat? Ci toto vypaluju len kozni lekari?
Tak uvazujem, ze pockam do zajtra...a ked to tam stale bude tak pojdem v stredu ku koznej nech mi to vypali....

A este mi povedal ze nech si kupim Rosalgin - ze si nim mam oplachovat dole 1 alebo 2 krat denne. No a o tyzden mam ist na kontrolu k svojej gynekologicke....

hpv1983

Zdravím Vás, ja som mala tiež tieto problémy a riešila som to rázne - vypaľovaním. pak sa to do 3 týždňov zopakovalo a išla som zas. Teraz je od toho už vyše mesiaca a zatiľ som ok. Kožná mi povedala, že je to vírusové ochorenie a to že sa mi to vráti je tak isto pravdepodobné ako je dostať chrípku. užívala som Indol3c, hlivu ustricovu, zinok a selen. Je to vírusové ochorenie a treba podporovať imunitu. Odporucam ist za koznou - teraz uz asi ani nepotrebujete odporucanie od gynekologa a vypalovat to. krémy a otatné somariny napomáhajú a hlavne je to drahe. čo sa týka bolesti, dá sa to vydržať. choďte kým toho máte málo, rýchlo sa to rozmnožuje.

zajicc

ahojte,
mozno to bude zniet ako blba otazka... ako zistim ako laik rozdiel medzi hemoroidmi a kondylomami okolo konecnika? mam vyrastky okolo konecnika uz asi tri mesiace, hrozne sa bojim ist k lekarovi, ale uz som sa prekonala a idem o dva tyzdne. v posve ani v okoli nemam nic, ani ma to neboli...len na konecniku. dakujem