Naozaj som az taka nesikovna?

Príspevok v téme: Naozaj som az taka nesikovna?
zebra108

mam manzela ktory ma nevie za nic pochvalit,stale ma len kritizuje stale som vsetkemu co sa nepodari na vine ja a uz ked idem nieco spravit tak to uz robim s vedomim ze zas ma zdrbe...ja neviem kde je chyba ale myslim si zeked ma stale zdrbe tak som asi naozaj nesikovnna...moje sebavedomie je totalne podupane,uz pri pohlade na seba si vravim ze som skareda a uz dlhsie si chcem spravit vodicak ale stale to odkladam lebo si uz ani neverim ze to spravim...vie mi niekto poradit ako si pomoct

xy:)

tak ako neviem, kebyze ma niekto v sukromnom zivote zdrbe, zdrbem ho nazad. nie sme v jaskyni. lenze clovek musi dat najavo, ze nedopusti, aby sa s nim takym sposobom jednalo. ak chces aby ostatni sa chovali k tebe s uctou, musis si najprv samu seba vazit. chlap, ktory ti ma byt oporou zatlka do zeme tvoje sebavedomie. neviem, pocula si uz niekde, ze vsetci sme si rovni? lebo mne sa nezda.. mas nedostatok sebavedomia skrz to ze ta tvoj drahy kritizuje, sa nad tym zamysli preboha.

Matyo

keci, veď toto sa deje v takmer každej slovenskej domácnosti akurát v opačnom garde, že žena furt zdrbáva chlapa a keď to robí chlap, tak je hneď debil, blbec a neviem čo ešte. Keby sa chlapi mali rozvádzať kvôli tomu, tak už na SK nefunguje ani jedno manželstvo...

jajka001_

flaj vy asi nemate s manzelom extra dobry, vyrovnany vztah, ze...mam pocit ze si ta dost drzi v podruci. on ti vynada a ty si ticho a ides sa von ukludnit. no dakujem za taky life.

Larrissa

ty nemas manzela, ale despotu, ktoremu robis sluzku a on si ta ani len nevazi, prosto si ta nezasluzi, ja nechapem vsetky tie zeny, ktore takto ziju, zasluzis si niekoho, kto ta bude milovat a nie dtrbat za vsetko

flaj

jajka001 - praveze nie je dobre sa ozvat, ci muzovi vynadat, vtedy tvoja energia odchadza a on si ju berie. Treba ostat ticho, to druheho tak naserie, ako nic

zahorak

ked ta ako hovoriš zdrbe tak mu nevar neupratuj nech si to robi sam ked je 100 percentny a ty si ver si normalna on je iba majetnicky tupec ked ta ponižuje

flaj

aj ja som kedysi trpela, ked mi muz nadaval, alebo sa ma snazil vytocit. Ked sa mu to podarilo, on bol vitaz a ja zdrvena. Teraz? jednym uchom dnu, druhym von, nema sancu.
Super vec je, ked ta niekto doma nastve, odist. Prejst sa len tak po vonku, alebo niekam do obchodov, vratis sa domov s cistou hlavou a este muz bude mat hlavu v smutku, ze kam si sa zrazu vybrala, lebo muzi, aj ked si to nepriznaju, su riadni ziarlivci.

´´´´

Mata suhlasim s tebou pretoze tak naco sa potom stazujete.Inak zacinam sa asi drzat ze kto si ako zariadi tak sa ma

flaj

proste sa nauc ho nepocuvat, ked ti zacne rozpravat, aka si nesikovna, ako sto zasa urobila...tak si zacni v hlave predstavovat nieco pekne, smiesne, hocico, co ta odputa od jeho slov. Ked sa to naucis, po case prestane do teba skakat, lebo on len takymto sposobom berie z teba energiu. Hotovo