Náladovosť

amalka03

Ked mas zlu naladu, vyjdi na korcule alebo si zabehat niekam do lesa. Sportom k zdraviu,nie?:) A nezabudni mp3-ku:)

xy:)

tiez som naladova, ked nemam naladu netrepem sa na party, nerozpravam sa, ked tomu tak je, poviem, ze jednoducho nemam naladu - je pravdou, ze niekedy vznikaju nedorozumienia, ale to sa tyka iba cudzich ludi, kt. ma nezaujimaju, cize sa neda povedat, zeby ma to budilo zo sna. radsej si v takych obdobiach pustim telku, hudbu alebo cvicim.

m_ludik

všetci máte pravdu. Len mám pocit, že to moje okolie zle pochopilo. Posledný prípad bol taký, že sme boli vonku a bol som nekomunikatívny a smutný. Tak si hneď mysleli, že som na nich nahnevaný. Pretvarovať sa zase nedokážem.

elsa5.5

jednoducho si náladový a čo?každý sme nejaký,takéto problémy aj ja sa niekedy zobudím z dobrou náladou niekedy zo zlou,záleží aj od počasia ked nemáš dobrú náladu tak ich na to upozorni:D

Threesha66

Kazdy mame zlu naladu no niekedy je to hnusne ked sa clovek na niekoho nafuci ani pomaly nevie za co a robi sa ze cely svet ho/ju nema rad. Ked je clovek naladovy tak si fat musi uvedomit ci to budem davat za vinu ludom okolo neho alebo si radsej kusne do jazyka.

Deee

skus si uvedomit ako a kedy sa ku komu spravas, lebo je fakt, ze mozem byt nasrata na cely svet, ale predavacka v potravinach ani moji blizki doma za to nemozu a preto si nebudem svoju zlu naladu na nich vybijat...s dobrou naladou je to naopak, treba sa podelit, ale ta zla by sa nemala sirit...

m_ludik

Ahoj Laylla, tak ma napadlo, že to možno nie je vada. Keď mám dobrú náladu a niečo ma naštve tak sa predsa nebudem furt usmievať. A keď ma zas niečo poteší tak som šťastný.

Inak tá hudba tiež pomáha, na párty moc nie som.