Útrpná bolesť chrbtice

jankaaaaaaaa

ziadne medene drotiky ani satky ani nic take ti nepomoze!o chrbticu sa treba starat - cvicit a mat spravne drzanie tela + treba dat vysetrit nohy ci su v spravnom postaveni a ci tvoja chodza je anatomicka. to nieje len tak ze clovek si da medeny drotik na seba a nastane zazrak a bolest prejde! ta bolest ma nejaku pricinu ktoru treba odstranit, treba vela vela vela vela cvicit , plavat atd.

Bambulka661

ergonomis tolko penazi za stolicku ktora mozno ani nepomoze?nikdy...a bio aky mas mail chcela by som vediet cosi viac otej medi...

AdamKrt

Na masaz - napravenie chrbtice, treba k chiropraktikovi. Pripadne existuju iste cviky, chvaty, ked druhy clovek moze jednoduchou metodou natiahnut, vyrovnat druhemu chrbticu.

jaanna

chod k neurologovi a mal by ta poslat na CT alebo magnet. rezonanciu ,aby sa zistilo,co vlastne tu bolest spůsobuje...Reahabilitacia nasleduje po diagnostike...a prelieceni...

wertyna

no masáže mi odporučila doktorka - interná ambulancia, tam som bola kôli bušeniu srdca, a spomenula som že ma bolí chrbtica a hrudník ako keby z chrbtice. K ortopedovi? a keby som išla na neurologické vyšetrenie, to by nemohlo byť?

sissia

na masaže ta iste poslal fyzioterapeut, ktory zistil, či nemáš niečo so stavcami. Ak nie, tak môže ísť o vírusove ochorenie, ktore postihlo nervovu sustavu. Ale najskor chod k ortopedovi a fyzioterapeutovi.