Dlzka pohlavneho styku

AdamKrt

tabacek...ja som kludny :) Pocuvam si muzicku zvukov prirody. Prave pocuvam zvuk lesa, spev vtakov, klepot datlov, sumenie stromov.... :) a tesim sa uz na na partnerku :))) Prajem vsetkym pekny vikend.

A komu sa nezda dlzka pohlavneho styku, nech sa nenahana za casom, ale vychutnava si tie pekne pocity. Cim viac sa clovek bude totiz snazit, tym to z pravidla pojde tazsie... :)

User_37597

ale vsak dobre..ja som sa nesnazila povedat ze klames...:D vsak ja som to dala ako taku frazu do placu...nestresuj hned a nenasieraj sa :D

AdamKrt

bibisa:

a/ preco by som si mal vymyslat ? Nepotrebujem vystupovat ako anonymna osoba, keby som chcel, aby to nikto nevedel. Jednoducho len konstatujem. Predstav si, ze si sportovkyna a behavas maratony. Ked vidis nejake usporiadanie maratonov, je tam hodne bezcov. Ale rozpocitaj to na populaciu a nech trebars niekto iny skusi maraton, tak vypluje dusu. Lenze pre toho, kto to behava TO NIC NEZNAMENA, pretoze to zvlada bezne. Potom dalsim ludom, co nebehavaju, to moze pripadat, ze je to chvalenkarstvo, ale ten clovek iba konstatuje. Ja napr. som v zivote necvicil jogu, ale dokazem si sadnut do polohy lotosoveho sedu, co vela ludi povazuje za narocnu sediacu polohu pre nohy a mne to nic nerobi.

b/ aj ked sa milujem, ako sa milujem, NIE SOM ZIADNY CASANOVA. Mam jednu a tu istu partnerku a nestriedam zeny! Keby som mal partnerku, co by po 10tich minutach povedala, ze ma dost, tak by som asi nemohol praktizovat Karezzu... Este sa na druhu stranu divim, ze milovanie/sex, ide tak lahko, lebo nie som ziadny sportovec, ani nemam ktovieaku fyzicku vydrz /co by sa tykalo napr. dialkoveho behania a podobne/.

Preto mi je divne, kolko ludi ovlada tak malo svoje telo, ze maju tak slabu vydrz pri milovani. Tak ako sa niekto divi, preco ma druhy taku vydrz, tak ten druhy sa rovnako moze divit, preco iny clovek ma tak kratku vydrz... ;-)

Ina kapitola je, ak ludia nemaju cas...

User_37597

no zaujmave...neviem ale stale viac sa utvrdzujem ze ty si bud casanova alebo si vymyslas :D
no vsak ako sa hovori> milujte sa-rozmnozujte sa :D

AdamKrt

eklhaft:

ani ja to nestopujem. Len ked tu bola obcas taka diskusia, tak som si pozrel, kedy bol zaciatok a kedy koniec na hodinach :) Ved to si clovek vsimne, ked zacina vecer a konci niekedy o pol piatej nad ranom :)
---------------------
bibisa:
ja nehovorim o dlhom sexe. Pre nas je to malo. Niekolkohodinove milovanie neni iba o sexe, ale aj o masazach, vzrusovani, predohre atd atd. Aj priatelku to v predchadzajucich vztahoch moc nebavilo, co sa tyka sexu. Ale - ked prisla tomu so mnou na chut vdaka trpezlivemu pristupu, zazila nieco uplne nove. Nove pocity, ktore predtym nemala a s nimi sa dostavila aj chut. Ked ona uz po hodinach ma dost, ja by som este vladal, takze ked to jej vyhovuje, preco nie ? Keby po 10tich minutach povedala, ze ma dost, tak by som predsa nepokracoval dalej nasilu. Je to ako v tenise. Bez dobreho protihraca si dobry tenis moc nezahras, ak nevie chytit lopticku :)

User_37597

adam ty si trubka...si fakt myslis ze niekedy je ten sex uzasny ked je estremne dlhy?no tak to nie..ja nehovorim ze ma byt 10sekund ale predsa len 2 hodiny je vela...pre mna urcite....mala by som ju zodranu keby tolko sexujem :D

eklhaft

AdamKrt , ty mas tusim na vsetko odpoved. Dr. Uzel moze potichu zavidiet. Ja osobne som nikdy nestopoval kolko mame predohru ,kolko sulozime , alebo ci vsunieme maznanie aj medzi sulozou , jednoducho raz sa mi to zda nekonecne ,niekedy zas kratke , ale ide o to ,ze splynieme v jedno a vtedy ide cas bokom....

AdamKrt

ta3 - nesranduj. Priemerne vraj trva zene dosiahnutie orgazmu 20 minut. 10-15 minut, to bude na predcasnu ejakulaciu :)

To je vazne medzi muzmi take zle ? (Nemam s kym porovnavat...) Chudak zeny. Potom sa nedivim, ze ich tolko vypisuje, ze nemaju orgazmus...

ta3

10-15 min je dobra vydrz, takze ukludni ho, nie je rychly a ak Ty dovtedy nedosiahnes orgazmus, potom zostava naozaj iba dlhsia predohra alebo zmyselnejsie milovanie