antikoncepcia

Lucinka26

ja som začala brať HAK Lunytta (dnes je to tretí deň).. zatiaľ je všetko v pohode. Prečítala som stovky letáčikov o antikoncepcii. Lenže máloktorá z vás má skúsenosti práve s tou ktorú beriem ja. Najviac sa bojím toho že z nej priberiem alebo sa vyhádžem. Viem, že každé telo znáša HAK inak.. no aj tak by som bola rada keby ste mi niektorá napísala vaše skúsenosti s touto HAK.. Ďakujem (:

luckaaaaaaaa

romči, súhlasím. niekomu nemusí zabrať... ale to je každého vec. neada tu čítam príspevky, ktorých je ako maku v každej téme o antikoncepcii, že to je svinstvo, atď. je každého vec, či si to "svinstvo" nasadí a to "svinstvo" je pre niekoho aj prospešné. ak máte taký názor, že je to zlé, tak to nepíšte do každej témy a proste si to nenasaďte a bodka... a neovplyvńujte druhých....

Romči

Ja som si ju dala predpísať kôli pleti, lebo už ma tie vyrážky 5 rokov ozaj nebavia. A tak neviem no, že či je to také svinstvo, lebo mnoho ľudí hovorí, že je to dobra HAK. Myslím, že koľko ľudí toľko chutí. Niekomu zaberie, niekomu nie. Niekomu uškodí, inému polepší:-)

luckaaaaaaa

aj mne robila testy... nejaké pečeňové či čo...:) predpísala mi maitalon. buď rada, že ti ich robila, aspoň máš istotu, že si ok:)

mataBB

nechapete ze peceneve testy sa robia aj u obvodneho? ak chodite na prehliadky tak vam pecenove testy robia..ak by ste nemali nieco v poriadku tak prva otazka obvodneho je, ci beriete antikoncepciu..

jajka001_

to je vysokohormonalna hak. ale aj tak ti nebude brat krv, mne tiez uz povedala ze netreba...nemaju to ako povinnost.