Nový život :)

Príspevok v téme: Nový život :)
Zuzana781

Ja už nevládzem , sklamal ma najlepsí kamarát (do ktorého som bola zamilovaná)
, plakala som dni/noci -stále. Stále ho milujem, ale už s tým nic nenarobím , sklamali ma ostatní kamaráti ,skola nič moc, proste som na dne, chcela smo ukonči svoj život . Strašne sa trápim , ale nedá sa nic robiť .. Aj ked sa mi tomu nechce veriť -cas vsetko vylieci! .. No ja chcem zacať odznova/bez trápení a myslieť na seba. Mali ste alebo máte takýto stav ? :D
pomôže mi to , ze nie som sama ..

Laurina22

Zuzanka,ja viem presne o com hovoris,ale oplati sa ti plakat?Jemu je uplne u zadku,ze ty places,teraz je s nejakou inou v posteli,spokojny a stastny a ty koli nemu places.Proste si nepomozes,uz sa to nevrati,ked chces tak sa vyplac,ale nie stale.Musis ist dalej.Uz ho nezaujimas.Je to tvrde ale je to tak.Nezaujimas ho.Tak chod dalej.

Zuzana781

Laurina : Ja už nechcem plakať , nechcem byť smutná , snažím sa nebyť , ale nedá sa to !!! .. Ja som ho fakt milovala aj on mna a teraz vidieť ho s mojou kamarátkov je také strašné , že len tak tak sa pred nimi udržím :( Nechcem byť smutná , ale nedá sa to , strašne ma to bolí :/

Laurina22

Dievcata,to,co prezivate,este nie su skutocne problemy.Ze ta niekto kontroluje,ze si si nedala tycinku?To je problem???Otvorte si ocka,svet je naozaj pekny,usmejte sa,nevsimajte si hlupe reci.A prosim Vas,uvedomte si,ze ziadny chlap Vam nestoji za to,aby ste pre neho plakali,to je potom akurat tak dobry chrapun.

cierna duha

ja som dnes vecer bola fakt na dne..kamos ma vytiahol na vylet do viedne..citim sa super... ked vam je smutno a tak treba byt aktivnejsi..v comkolvek..a trapenie ustupi.zajtra sa zacnem ucit na tu skusku..musim 12 hodin denne do stvrtka inak nemam sancu :(

kika328

Ja prežívam niečo veľmi podobné, ibaže mne sa nerozpadol vzťah ale rodina. som úplne na dne. Prestala som veriť na Boha, už neviem či sa ten život znova zmení. Totižto stále ma len kontrolujú čo a kedy zjem a o ničom inom sa nevedia porozprávať.Kedysi to nerobili boli úplne normálny aja chcem ay to tak bolo znova inač sa mi neoplatí žiť. už nechcem len čakať a veriť že čas všetko vyrieši. a ešte niečo. keď jedia napr. tyčinky a opáýtajú sa ma či nechcem a ja poviem že nie hned začnu vyzvedať prečo a čo som v ten deň zjedla. prosím bud mi poradte ako to vyriešiť alebo potom ako najrýchlejšie ZOMRIEŤ!

cierna duha

prave prezivam to iste...rozpadol sa mi vztah..myslela som ze je to ten pravy..mam chut len lezat a spat..ale nahorsie je ze o tyzden mam hrozne tazku skusku a musim sa ucit..ale neda sa to fakt nie :(