intuícia- šiesty zmysel

Príspevok v téme: intuícia- šiesty zmysel
minie mini

V poslednom čase mi stále niečo vnútri nahovára že môj priateľ niekoho má. Neviem to priamo ale mám taký pocit ktorý je dosť silný, možno občas keď príde na víkend domov urobí niečo čo ma o tom len utvrdzuje tak som sa ho to na rovinu spýtala či niekoho má alebo už somnou nechce byť, na čo mi odvetil že mi šibe. Býva na policajnej ubytovni a už ani cez týždeň nechodí domov, vraj šetrí a ráno musí skoro vstávať. Mám dať na moje pocity alebo len preháňam, v živote som už takýto stav mala a neskôr sa ukázalo že to bola pravda. Aké máte skúsenosti s intuíciou.

lulu22

niekedy nie je zlé dať na intuíciu, mne sa tá moja tento týždeň potvrdila.. :(
ale v tvojom prípade to tak byť nemusí, ale viem, že ťa to trápi. Niečo podobné som mala i ja s býv.priateľom, ale on naozaj nikoho nemal, len "nevedel" ako mi má povedať, že ma už nechce, tak skúšal tak, aby mi to samej došlo :D idiot.
a ako dlho ste spolu?

rew

hmm.. ja zas poznam jeden vztah ktory sa rozpadol prave koli takejto intuicii.. ked partnerka vkuse obvinovala partnera z nevery a kadecoho ineho, aj ked nic z toho nespravil, az si povedal dost... a z vlastnej skusenosti viem ze intuicia resp. podozrenia zalozene na domnienkach a nevysvetlenych situaciach casto nefunguju...

minie mini

nie je to príjemné a predtým to unho nebolo ale odkedy prestal chodiť domov cez týžden sa ten pocit prehlbuje